Як відрізнити оригінал Блю де Шанель від підробки

Детальна інформація за самостійним відмінності від оригіналу підробки Bleu de Chanel. Пропонуємо актуальні поради по виявленню відмінностей контрафактної продукції

Здрастуйте, шановні читачі! Вибирати парфум складно, але приємно. Є можливість вивчити нові запахи, а також згадати аромати, якими користувалися раніше. Різноманіття величезне. Як серед жіночого, так і серед чоловічих парфумів. Сьогодні на прицілі Блю де Шанель — як відрізнити підробку. Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Популярний чоловічий аромат, який має приємний запах, високу стійкість, а також розкриваються на тілі нотки. Але це актуально для справжнього продукту.

на Жаль, не кожен парфум в магазині — це оригінал. Зустрічається контрафактна продукція. Пародія на Шанель візуально схожа. Але стійкість низька. Аромат толком не розкривається. Гроші витрачені даремно.

Трохи про парфюм

Багатьом буде корисно дізнатися про Bleu de Chanel — як відрізнити підробку.

Але спочатку трохи про парфуми.

Це суто чоловічий парфум. Випускається він тільки в концентрації туалетної, а також парфумованої води. Є така думка. Якщо бачите на ємності напис parfum, то це точно підробка. Це не так. Навіть на офіційному сайті компанії представлений парфум-спрей. І на ємності є такий напис.

Деякі називають не Bleu de Chanel, а Blue de Chanel. Це неправильно.

Це французький аромат. Тому називати потрібно на французький манер. Хоча російською звучить як Блю де Шанель.

Зрозуміти, що перед вами репліка, а не справжній аромат, можливо. Але робити це простіше, коли є під рукою наочний оригінал для порівняння.