Як відрізнити справжню парфуми від підробки

Як виглядає підробка парфумерії та оригінал? Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару в докладній статті

Всім привіт! Практично кожна людина користується парфумами. Це створює унікальний аромат від людей, підкреслює образ, а іноді просто маскує неприємні запахи. Але питання не в цьому. Купуючи парфуми, людина розраховує на якісний товар. Особливо, якщо це вода від відомих брендів. Але от біда. За красивою упаковкою часто ховається контрафакт. Зараз підробка парфумерії зовсім не рідкість, а скоріше буденність.

Звідси виникає необхідність навчитися розбиратися в підробках. Адже духи, розлиті невідомо де з використанням незрозумілих інгредієнтів, можуть призвести до серйозних наслідків.

Деякі люди відчували головний біль і мігрень. Інші стикалися з почервоніння на шкірі. Є і ті, хто після нанесення парфуму виявляв на шкірі висипання і сильний свербіж. Не виключені навіть хімічні опіки, а також отруєння організму.

Щоб уникнути всього цього, потрібно зрозуміти, як виглядає контрафактна парфумерія, а також чим вона себе видає. Якісь ознаки очевидні, і лежать на поверхні. Для перевірки інших доведеться більш ретельно вивчити упаковку, а також її вміст.