Як відрізнити справжній корейський тональний крем з колагеном від підробки

Тонкощі за визначенням оригіналу тонального крему з колагеном. Як можна самому обчислити підробку в продукції читайте в експертному керівництві. Шахрайство

Привіт, друзі! Для підтримки краси та догляду за шкірою існує безліч засобів. Як вітчизняного, так і зарубіжного виробництва. Останнім часом популярність корейської косметики істотно зросла в Росії. Але за нею пішла й інша проблема. Це підробки. Тому сьогодні поговоримо про те, як відрізнити справжній тональний крем з колагеном від підробки.

Йдеться про засіб під назвою Collagen Enough Moisture Foundation. Це один з найпопулярніших продуктів, який регулярно замовляють дівчата з жінки з різних куточків Росії. При цьому далеко не всі роблять замовлення через офіційного виробника безпосередньо. В основному це посередники.

Проблема лише в тому, що далеко не всі посередники-продавці торгують справжньої косметикою. Ось і виникає питання про тональний крем колаген — як відрізнити від підробки.

У чому цінність тонального крему з колагеном

Чому взагалі виникає питання про те, як відрізнити колаген оригінал від підробки? Все просто. Засіб відоме, і багато хочуть його спробувати.

Одні роблять замовлення вперше. Інші, особисто познайомившись з тим, що це за крем і якого рівня косметика, повторюють свої замовлення раз за разом. Хто через один і той же сайт, а хто через різні ресурси, вибираючи більш доступну ціну, а також швидкість доставки.

Яким ж стає розчарування, коли від використання крему не настає очікуваного і обіцяного ефекту. Проблема зовсім не в самій продукції. Оригінальний крем повністю виконує свої функції, що доведено тисячами клієнтів. А ось підробки — це зовсім інша розмова. Зовні упаковка і флакон схожі. Тільки всередині міститься невідомо що. Від цього може постраждати не тільки гаманець, але ще й шкіра, здоров’я людини.

Оригінальний тональний крем — це засіб для догляду за сухою, а також нормальною шкірою. Відрізняється ніжною текстурою, яка не стягує після нанесення. Зволожує, вирівнює тон.

До складу крему входить колаген. Саме він допомагає розгладжувати шкірні покриви, додаючи їм еластичність, а також еластичність. Це призводить до уповільнення процесів старіння, і захищає від утворення зморшок.

Властивості тонального крему дозволяють утримувати вологу, наповнювати клітини шкіри поживними речовинами, а також стимулювати процеси відновлення і регенерації.

Колаген разом з гіалуронової кислотою, бета-глюканом і екстрактами рослин підсилюють ефект і зміцнюють шкіру, позитивно впливаючи на стан епідермісу.