Як відрізнити справжній долар від підробки: 6 способів

Актуальна інструкція з визначення оригіналу долара. Поради та рекомендації з наочними фото фальсифікату. Які недоліки має фальсифікований товар

Мікротекст

Починаючи з 1990 року, кожна американська купюра, незалежно від номіналу, отримала по 2 дуги. Вони огинають портрет президентів США.

Якщо уважно поглянути на ці дуги, то можна побачити в них мікротекст.

Текст складається з повторюваної фрази. А саме The United States of America.

Обов’язково погляньте на лівий нижній кут купюри. На банкнотах номіналом 10 доларів, приміром, слова TEN і сформовано найменування номіналу. Грубо кажучи, 10 намальовані словами TEN (десять).

Контрольні букви і числа

У 1996 році стартував випуск купюр, де є буква, розташована під серійним номером. Тобто трохи нижче нього. Це буква вказує на федеральний банк, який випустив конкретну банкноту.

Біля цієї літери повинна бути цифра. Вона відповідає номеру зазначеної букви в латинському алфавіті. Тобто якщо там буде буква D, то цифра повинна бути 4.

Серійні номери також обов’язково застосовуються на американській валюті. Це один із способів розпізнати підробку.

Серійний номер включає в себе 8 цифр і 3 літери. Цифри відповідають порядковим номерам грошових знаків. А буква, яка наноситься в кінці серійного номера, говорить про частоту застосування цього номера.

Якщо банкнота була випущена замість бракованої, тоді в кінці номера обов’язково буде стояти зірочка. Плюс кожна випущена мільйонна грошова одиниця маркується зірочкою в кінці серійного номера.

Спираючись на ці знання, вас буде складно обдурити при купівлі американських доларів.

Як часто продаєте та купуєте долари? Користуєтеся банками або обмінниками? Доводилося стикатися з підробками? За якими ознаками вдалося розпізнати?

Чекаємо ваших відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

На цьому поки все, а тому будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!