Як відрізнити справжній долар від підробки: 6 способів

Актуальна інструкція з визначення оригіналу долара. Поради та рекомендації з наочними фото фальсифікату. Які недоліки має фальсифікований товар

Привіт, друзі! Раніше можливості вільно володіти та розпоряджатися іноземною валютою в Росії, як і в багатьох інших країнах колишнього СРСР, не було. Тепер же ситуація істотно змінилася. Але з’явилася інша проблема. Це фальшиві гроші. Звідси питання про те, як відрізнити долар від підробки, стає все більш актуальним.

З боку США, які займаються випуском національної валюти, робляться серйозні рішення, спрямовані на захист від копіювання. Але все одно підробки то і справа виявляються в побуті.

Важко точно сказати, наскільки сильно фальшиві долари поширені в самих Сполучених штатах Америки. Але з упевненістю можна заявити, що в Росії і країнах СНД це суттєва проблема.

Купуючи 10, 20, 50 або 100 доларів, потрібно переконатися, що банкнота оригінальна, і вам не підсунули підроблений варіант іноземної валюти. Ефективний захист не дає 100% гарантії від копій. До того ж деякі підробки навіть не намагаються скопіювати максимально точно. Розрахунок йде на неуважних людей.

Скільки таких банкнот ходить по країні, навіть приблизно підрахувати складно. Але вони є. І їх значна кількість. Щоб не виявитися «щасливим» власником таких доларів, обов’язково вивчіть інструкцію щодо визначення підробок.