Як відрізнити справжні 100 доларів від підробки

Як визначити оригінал 100 доларів? Дізнайтеся, чим відрізняється підробка від цих товарів. Підбірка порад, які вбережуть вас від фальсифікату та контрафакту

Привіт, друзі! Купивши підроблену іноземну валюту, можна втратити солідну суму грошей, враховуючи курс стосовно російського рубля. Тому в цьому питанні потрібно бути уважним, а також акуратним. Сьогодні говоримо про 100 доларів — як відрізнити оригінал від підробки.

В цей час долари залишаються найпопулярнішою іноземною валютою в світі. Що ж стосується номіналу, то 100 доларові банкноти перевершують навіть 1 долар. У зверненні по всьому світу саме номінал 100 доларів лідирує.

Звідси цілком логічно, що потрібно детально розглянути ознаки копії, а також дізнатися, як повинна виглядати оригінальна банкнота.

Ознаки справжніх 100 доларів

Тепер до питання про те, як відрізнити справжні 100 доларів від підробки. Тут багато в чому допоможуть знання про ознаки оригіналу.

Мова піде про 2 серіях, які знаходяться в обігу в Росії і інших країнах. Це серія зразка 1996-2006 роки, а також оновлена купюра NexGen.

Дизайн у них в принципі схожий. Але все одно різниця є.

В обох випадках з лицьової сторони знаходиться:

  • портрет Б. Франкліна;
  • друк федеральної резервної системи США (обов’язково чорний колір);
  • зелена друк казначейства США;
  • підпису головних керівників Міністерства фінансів і Казначейства країни.

Із зворотного боку намальований фасад Палацу незалежності, який розташовувався у Філадельфії. Саме там і підписували Декларацію про незалежність, а також Конституцію.

Чим же відрізняються між собою купюри нового і старого зразка? Тут нічого складного немає.

  • Серія 1996-2006 років. Тут 100 доларів роблять з паперу жовтого кольору. Захисні волокна, виконані синім і червоним кольором, впроваджені хаотично;
  • Серія NexGen. Тут папір вже блакитного кольору з легким жовтуватим відтінком. На банкноті присутній витяг з Декларації про незалежність, а також малюнок пера, яким документ підписувався. Ще є широка захисна стрічка синього кольору. Обов’язково наноситься дзвіночок всередині чорнильниці. Не забули і про волокна захисту. Вони мають червоний і синій колір. Плюс за кількістю їх більше, ніж у купюри старого зразка.

Цікаво, що вперше підробку 100 доларів нового зразка (NexGen) виявили саме на території країн СНД. Хоча рівень копій досить низький, все одно їх обов’язково слід перевіряти. До того ж, шахраї постійно нарощують можливості, знаходять нові способи більш якісного і точного копіювання.