Як відрізнити справжній поліс ОСЦПВ від підробки

Читайте про способи відмінності підробки поліса ОСАЦВ від оригіналу. Зі статті дізнаєтеся, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Привіт, друзі! Серед усіх видів страхування, ОСАГО є найбільш поширеним, а також затребуваним на ринку. Причина цілком зрозуміла. Страхування автоцивільної відповідальності виступає як обов’язковий документ, без якого експлуатація автомобіля заборонена. Немає поліса, не можна сідати за кермо. Популярність документа, а також необхідність серед водіїв швидко його оформити і отримати призвели до того, що підроблений поліс ОСАЦВ став справжньою проблемою.

У цій сфері крутяться величезні гроші. Тому шахраї прагнуть отримати свою частку цього пирога. На жаль, у них це непогано виходить.

– То й справа зустрічається підроблена страховка ОСАГО. Рівень копіювання істотно зріс, з-за чого навіть бувалі автомобілісти, як і досвідчені експерти, не можуть з легкістю розпізнати обман.

Види підробок

Оскільки підробка ОСАГО — це проблема не тільки для УВС або ГИБДД, але і для самих водіїв, їм доводиться уважно перевіряти поліс. Адже при купівлі пародії можна зіткнутися з серйозними, а також неприємними наслідками.

Для початку розповімо про те, якою може бути підробка поліса ОСАЦВ.

  • Підроблений бланк. Бланк для ОСАГО — це документ суворої звітності. Підробляти його складно і дорого. Тому на практиці фейкові бланки зустрічаються рідше, ніж другий спосіб обману;
  • Справжній бланк, але з фальшивою інформацією. Більш поширений варіант. Складно точно сказати, звідки саме шахраї отримують оригінальні бланки. Хтось продає, перебувають колишні агенти, які припинили свою діяльність страхові компанії. Фірми немає, а бланки залишилися. Їх визнають загубленими або втраченими. На практиці їх продовжують використовувати. Тільки вже в шахрайських схемах.

незалежно від способу обману, потрібно знати, як визначити підроблений поліс ОСАЦВ.