Як відрізнити справжні сонцезахисні окуляри від підробки

Детальна інформація про відмінності між підробкою сонцезахисних окулярів і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Привіт, друзі! Навесні, влітку, а також іноді восени сонцезахисні окуляри — це незамінний аксесуар для людини. При цьому багато хто прагне придбати якісні, а також оригінальні вироби. На жаль, багато з них опиняються на ділі фальшивками. І сьогодні поговоримо про те, як відрізнити сонцезахисні окуляри від підробки.

Взагалі важливо розуміти, що несправжні окуляри, які не мають свій бренд, не завжди погані. Сучасна оптика випускається на основі передових технологій.

Багато виробники навчилися створювати практично повні копії оригінальних виробів від дорогих, а також відомих брендів. У них є захисні властивості, продуманий дизайн і ергономіка. Але ціна все одно нижче.

Одна справа, коли підробка носить офіційний статус. Тобто продавець чесно повідомляє, що це репліка. Але високого рівня. Тоді й вартість буде нижче.

Інша справа, коли сонцезахисний аксесуар є дешевою пародією, але видають за оригінальний продукт. І продають за відповідною ціною.

Для захисту від підробок потрібно орієнтуватися на кілька характерних ознак.

Упаковка

Перший спосіб, як відрізнити оригінальні окуляри від підробки, це перевірка упаковки.

Для початку запам’ятайте, що дорогі моделі комплектуються жорсткими футлярами. Дешеві моделі, навіть оригінальні, реалізують просто в чохлах.

Зайдіть на офіційний сайт виробника. Подивіться, яким футляр повинен бути в оригіналу. Порівняйте колірну палітру, а також матеріали виготовлення.

Підроблені футляри важко відкриваються, або замковий механізм не тримається ладу. Криві літери, помилки в назвах також зазвичай є ознакою копії.

Зазвичай назва бренду на футляр наносять методом відбитка. Тобто букви як би втиснені в матеріал. Копії використовують фарбу. Вона легко стирається.

Але футляр — це один з найбільш неочевидних ознак, за якими можна розпізнати підробку.

Комплектація

Окуляри — це незамінний аксесуар для багатьох людей. Їх носять так само часто, як і годинник або жіночі сумочки.

Проблема в тому, що окуляри копіюють навіть частіше, ніж годинник Tissot, фірмові годинники Rolex і навіть недорогі Casio.

Дівчатам також варто переживати, оскільки разом з підробленими годинами вони можуть купити фейкові сумочки Guess, підроблені сумки Луї Вітон і не менш популярні сумочки Chanel.

Але повернемося до годинника. Упаковка — не єдиний спосіб визначення підробки.

Також несправжні окуляри можна розпізнати по комплектації.

Крім жорсткого футляра, в комплект зазвичай повинні входити такі елементи:

  • брендована серветка для протирання;
  • захисний чохол з затяжкою;
  • документи.

Кожен елемент комплектації обов’язково йде з логотипом виробника. Якщо вони ніяк не промарковані, не мають назв, то висновок очевидний. Це підробка. Хоч і зроблена може бути непогано.

  • Чохол. Чохли для оригінальних очок виконані з щільного матеріалу з гравіюванням бренду. У копій зазвичай друкують логотип;
  • Серветка. Вона виконана з м’якої тканини. Це мікрофібра. Якщо краї обсипаються або куйовдяться, це вказує на ймовірну підробку;
  • Паспорт. Виготовляється з паперу хорошої якості. Якщо під впливом вологи фарба стирається, це фейк. Також відсутність перекладу на російську мову при продажу в Росії говорить про те, що окуляри ввезені нелегально, або є підробкою. Перевірте, чи немає ніяких помилок в тексті.

Вже по цим елементам комплектації можна відрізнити оригінал від підробки.

Трохи про паспорті

Не варто недооцінювати важливість паспорта як ідентифікатора автентичності очок.

У хороших підробок і реплік комплектація часто відповідає оригіналу.

Загляньте в паспорт. Перевірте дані про відсотки випромінювань, а також про довжині хвиль, які блокують скла. Ці значення прописані з буквами UV-A, UV-B і UV-C.

Щоб окуляри давали 100% захист від сонця, маркування повинна мати 400 нм.

Помилково вважати, що захист досягається за рахунок затемненості стекол. Навіть якщо окуляри практично прозорі, але матеріали використовуються у відповідності зі стандартами виробництва, то захищати вони будуть набагато краще, ніж фактично чорні підробки.

Сертифікат якості

Купуючи окуляри, попросіть продавця показати сертифікат якості та відповідності.

Якщо ви зіткнулися з підробкою, то продавець почне ухилятися, ухилитися від відповіді. Стандартних відповідей декілька:

  • я не знаю, де сертифікати, потрібно дзвонити керуючої (керівнику, власнику магазину);
  • дуже зайнята, сертифікат шукати довго, але повірте, він є;
  • сертифікати знаходяться на митниці та ін

Коли окуляри, що ввозяться з іншої країни, проходять митне оформлення, то на партію видається сертифікат якості, а також декларація про відповідність.

При цьому при передачі частини партії в різні точки для реалізації, кожна з них отримує копію сертифікатів, яка обов’язково завіряється печаткою організації.

Якщо вам все ж висунули сертифікат, але він нагадує якийсь ксерокс без мокрих печаток і підписів, то довіряти такому документу точно не варто.

Дужки

Говорячи про те, як відрізнити окуляри від підробки, обов’язково погляньте на внутрішню сторону дужок.

Сюди наноситься інформація про відповідність європейським стандартам якості. Це підтверджується значок CE.

Додатково тут потрібно вказати:

  • номер моделі;
  • розмір дужок;
  • рівень сонячної захисту;
  • країна-виробник;
  • колір.

Колір зазвичай зазначений у вигляді номера. До речі, цей номер дозволяє перевірити справжність очок через офіційний сайт. Просто подивіться в оригінальному каталозі, якого кольору відповідає зазначений код. Якщо у вас окуляри чорні, а на сайті цей код вказує на коричневі аксесуари, то можна зробити сміливий висновок. Вас обманюють, і намагаються продати підробку.

Гравірування

До питання про те, як відрізнити справжні окуляри від підробки з гравірування.

Оригінальні вироби, як і офіційні репліки, завжди маркуються гравіюванням на дужках. Частково це питання було розглянуто в попередньому пункті.

Врахуйте, що гравірування, яка вказує основну інформацію про аксесуар, зазвичай прописується у вигляді цифр. Рідше використовуються деякі латинські літери.

Не переживайте, що на окулярах написано зроблено в Китаї (made in China). Правда така, що виробництво навіть провідних брендів здійснюється в Піднебесній. Тому відповідний напис не вказує на те, що окуляри підроблені.

Матеріал лінз

Наступний момент — це лінза. По ній можна зрозуміти, що сонцезахисні окуляри підробка.

Якщо не знаєте, як визначити підробку очок, погляньте на лінзи.

Багато бренди при виробництві сонцезахисних аксесуарів використовують мінеральне скло, а також полікарбонат високої міцності. Таку сировину при правильному виготовленні зовсім не спотворюють зображення, а також їх зручно носити.

Підробки низької якості роблять з пластику. В результаті картинка спотворюється, забарвлення нерівномірне. Плюс постійне відчуття, що лінзи брудні або в пилу. Але проблема криється всередині пластику. А тому ніякі серветки і засоби для протирання окулярів не допоможуть.

Врахуйте, що не справжні окуляри, зроблені з дешевого пластику, можуть зашкодити зору. Тому якість лінз відіграє найважливішу роль. Якщо не хочете незабаром перейти на окуляри для зору, то відповідально підійдіть до питання вибору сонцезахисних окулярів.

Підводимо підсумки

Хтось скаже, що ціна — це також визначальний фактор підробки.

насправді це не так. Часто покупців привертає реклама, акція на красиву модель, неймовірно велика знижка.

біля магазину день народження, або діє знижка на торішній модельний ряд, влаштовуються розпродажі в зв’язку з закриттям і так далі. Все це способи заманити клієнтів, не більше того.

Якщо це окуляри відомого бренду, краще зверніться в фірмовий магазин. Або через Інтернет-каталог дізнайтеся, яка ціна на оригінал у офіціала. Якщо різниця 2-3 і більше разу, то вам точно під виглядом акції намагаються продати підробку.

Але є й ті, хто реалізує підробки за ціною оригіналу.

Сонцезахисні окуляри — це не просто красивий аксесуар на літо. Це необхідна річ, яку повинні носити все. Це захищає очі від активного сонця, зберігає зір, а також дозволяє комфортніше відчувати себе в яскравий сонячний день.

Як часто носите сонцезахисні окуляри? Якого бренду віддаєте перевагу? Де купуєте? Перевіряєте чи вироби на предмет автентичності? Якими способами і методами?

Чекаємо ваших відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все, а тому будемо прощатися. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!