Як відрізнити справжній Тіффані від підробки

Експертна інформація щодо правильного виявлення відмінностей між підробкою Тіффані і оригіналом. Подробиці про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Привіт! Практично будь-яка дівчина і навіть доросла досвідчена жінка любить приймати в подарунок прикраси. Особливо, якщо це вироби провідних виробників, таких як Tiffany. На жаль, практика показує, що у продажу присутня значна частка фальсифікату. Сьогодні розповімо про те, як відрізнити справжній Тіффані від підробки.

Торкнемося саме питання прикрас.

Tiffany — це один з найбільш знаменитих, а також старих брендів. Буквально всі дами з трепетом згадують цю назву. І всякий раз, отримуючи подарункову коробку з прикрасою, сподіваються побачити всередині фірмову бірюзову коробочку.

Чоловікам на замітку. Якщо ви не впевнені в достовірності прикраси від Тіффані, краще спочатку ознайомитися з основними ознаками оригіналу, а також з елементами, які допоможуть визначити підробку.

Ознаки підроблених прикрас Tiffany

Ювелірні вироби від компанії Tiffany швидко знайшли популярність.

Повна назва компанії Tiffany&Co. На це, до речі, також варто звернути увагу, оскільки багато підробки випускають під схожими назвами, але з деякими змінами. Це зроблено для того, щоб уникнути відповідальності за порушення авторських прав. Але про логотип ще поговоримо.

За популярністю було підвищену увагу з боку шахраїв. Вони почали копіювати вироби, і видавати їх за оригінал. Деяким навіть вистачає нахабства продавати дешеві копії за ціною оригінальної продукції. Цього допускати не можна.

Тепер до питання про те, як відрізнити підробку Тіффані від оригіналу.

Є кілька основних ознак, на які варто відштовхуватися покупцям.

Щоб уникнути необхідності детально вивчати аксесуари, звертайтеся у фірмові магазини, а також до офіційних представників.

Повірте, жоден представник компанії Tiffany не має права торгувати фальсифікатом. Це ретельно контролюється. Будь факт обману покупців, а також реалізація копій веде до припинення співпраці та внесення реалізатора у чорний список.

Але є й ті, хто під виглядом оригіналу продають явні копії. Часом вкрай посередньої якості. Перевага такого варіанта в тому, що розпізнати підробку гранично просто. А ось точні і акуратні копії визначити куди складніше. Тут вже доведеться бути більш уважними.

При покупці ювелірних прикрас, важливо переконатися, що це не підробка Тіффані. Тут рекомендується звертати увагу на такі моменти:

  • упаковка;
  • супровідні документи;
  • логотип і клеймо;
  • матеріали виготовлення;
  • якість виробів.

Тепер по кожному пункту слід пройтися окремо.