Як відрізнити годинник Касіо оригінал від підробки

Ознайомтеся з порадами щодо розрізнення підробки годин Casio від оригіналу перед покупкою. Дізнайтеся все про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Привіт всім читачам, а також гостям нашого сайту! Раді вітати! Сьогодні говоримо про годинник Casio — як відрізнити підробку від оригіналу.

Це світовий бренд, який заснований в Японії. Фірма випускає годинник високої якості. Асортимент включає як преміальні моделі, так і бюджетні версії. Це робить Касіо доступними для всіх.

Зростання популярності, а також стабільно високі показники продажів змушують замислитися про те, як відрізнити Касіо оригінал від підробки.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Оригінальний аксесуар має відмітні особливості. Кожна модель по-своєму унікальна. Так, шахраї непогано копіюють. Але якщо знати деякі нюанси, розпізнати фальшивку не складе труднощів.

Де варто купувати

Перед тим як відрізнити годинник Касіо оригінал від підробки, варто убезпечити себе від покупки фальсифікату. Для цього годинник марки Casio краще брати у авторизованих дилерів.

На цей рахунок можна дати кілька порад:

  • Звертайтеся в офіційні магазини. Це торгові точки, у яких є договір на постачання через офіційного дистриб’ютора;
  • На офіційному сайті компанії є список дистриб’юторів. За цими списками можна перевірити статус магазину. Або зверніться за телефоном гарячої лінії;
  • Дивіться на домен, якщо це нібито офіційний Інтернет-магазин, або представник. Компанія Касіо заборонила використовувати свої торгові знаки в назвах доменів в офіційних рітейлерів;
  • Якщо в назві сайту є G-Shock або Edifice, то це неофіціали. Ймовірність, що там торгують підробками, висока;
  • Офіціали не мають право продавати продукцію через соціальні мережі, а також дошки оголошень;
  • Профілі в соціальних мережах можуть тільки посилатися на офіційний магазин. Але не вести продажу через сторінки Instagram, ВК та ін

Будь наручний аксесуар відомого бренду захищений від підробок. З-за цього точних копій немає. Завжди знайдуться відмінності.