Як відрізнити справжні касети Gillette Fusion від підробки

Усі відмінності підробки касети Gillette Fusion від цієї продукції. Читайте порівняльну характеристику контрафакту та оригіналів. Експерт підкаже, як не потрапити на виверти шахраїв

Привіт! В арсеналі кожного чоловіка має бути якісна бритва. Одним з визнаних світових лідерів у цьому сегменті є компанія Gillette. Пропонує як одноразові, так і багаторазові верстати в широкому асортименті. Найбільш популярною вважається серія Fusion, призначена для багаторазового використання. Потрібно лише періодично змінювати леза. Про них і піде мова. Сьогодні дізнаєтеся, як відрізнити касети Gillette Fusion від підробки.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

На відміну від одноразових станків, бритви зі змінними касетами забезпечують тривале гоління високої якості. Леза повільно тупляться, що дає відмінну можливість використовувати їх протягом кількох місяців.

Але є проблема. Деякі вироби фірми Gillette підробка. І не завжди вдається при побіжному огляді зрозуміти, що вас намагаються обдурити.

Гоління — це повсякденний, або хоча б частий догляд для кожного чоловіка. Бритва служить для видалення волосся. У кого борода, вони допомагають підтримувати її в заданій формі, коригувати довжину і так далі.

Використовувати небезпечний варіант бритви точно не варіант. Верстати одноразові здаються дешевше. Але через необхідність постійно змінювати, насправді витрати виявляються набагато більше.

Тому важливо знати, купуючи Gillette, як відрізнити підробку.

У чому проблема підробок

якось окремо поговоримо про те, як відрізнити підробку Gillette Mach3. Це застарілий верстат, яким користуються не так активно, як лінійкою Fusion.

Так що сьогодні нас цікавить саме підробка Gillette Fusion. А точніше те, як відрізнити фейковое виріб, і не витратити на нього солідні гроші.

Присутність підробок бритвених касет відомої фірми на російському ринку досить значна. В основному копії приходять з Китаю та ОАЕ. Причому більша частина продаваних фейків — це китайська продукція. Рідше зустрічаються картриджі, нелегально випускаються в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Скажімо так. Підроблена касета може використовуватися для гоління. Але якість нової копії можна порівняти з оригіналом, який експлуатується вже протягом 2-3 місяців.

Виходить, що навіть з фінансових міркувань отримати якусь вигоду не вийде, усвідомлено купуючи контрафактну продукцію. Доведеться частіше міняти насадки. У підсумку виходить переплата в 2-3 рази.

А ось за якістю гоління різниця ще більш значна. Для наочності можете на особистому досвіді порівняти якість роботи оригінальних і підроблених касет. Результат вас дуже здивує.

Як розпізнати обман

Є кілька способів розібратися в тому, як відрізнити Gillette оригінал від підробки.

Але також варто знати про методи, які на практиці не працює.

Існує думка, що розпізнати обман можна з допомогою отвори для повітря, розташованого на звороті упаковки. Насправді це сумнівний спосіб. На практиці тільки змінні касети, що випускаються в США, мають якісно виконане отвір. У німецьких касет отвір зроблено на такому ж рівні, як і у китайських підробок. Так що за таким принципом порівнювати аксесуар марно.

Взагалі у багатьох складається враження, що підроблені касети Gillette занадто добре копіюють. І ніяких ефективних способів розкрити обман немає.

Це не так. Слід пройтися по основних пунктах. Це дасть наочно зрозуміти, де оригінал, а де фейк.

Упаковка

Той випадок, коли приділяти багато уваги упаковки немає сенсу.

Головне завдання виробника копій — це створити видимість оригінального товару. Оскільки багато купують набір касет, він упаковується в коробочку-касетник. І закривається плівкою.

З-за цього детально розглянути вміст неможливо. Звідси простий висновок. Підпільному виробнику простіше і дешевше зробити максимально точну копію упаковки. А ось вже над лезами вони так сильно не намагаються.

Так, іноді зустрічаються відверті ознаки копіювання на упаковці. Це помилки в назвах виробів. Але таке зустрічається рідко. Розпізнати обман дуже легко.

Написи на коробці

Касетник, куди вставляються змінні леза, виконаний з прозорого пластика. При цьому на кассетниках обов’язково присутні рельєфні написи з назвою виробника.

При покупці обов’язково подивіться на касетник. Пощупайте пальцями назви. Важливо, щоб опуклості збігалися з символами.

Також з двох сторін касетника наносять символьні позначення. На підробках їх може не бути взагалі. На деяких копіях символи нанесені нечітко. Цим шахраї видають себе. Не забудьте перевірити.

Технологічна виїмка

Більш реальний варіант як відрізнити Gillette Fusion від підробки. Потрібно вивчити технологічну виїмку.

Із зворотного боку леза є мініатюрна насічка. Має напівкруглу форму. Це і є технологічна виїмка. Причому кількість виїмок може бути різним.

Іноді на оригінальних виробах виїмка відсутня. Якщо це комплект із 4 лез, тоді ймовірність відсутності виїмок у оригіналу не більше 30%. В наборах з 8 лез до 10%. Тобто малоймовірно, що на всю упаковку з картриджами не знаходиться жодного леза з виїмкою.

Буває і навпаки. Тобто по 1-5 виїмок тільки на 1 картриджі.

Вважається, що наявність хоча б однієї технологічної виїмки на всю упаковку з касетами є ознакою оригіналу.

Але тут варто внести поправку. Нещодавно шахраї також почали робити цю виїмку. Тому на 100% гарантувати достовірність за цією ознакою неможливо.

Багатьом цікаво, звідки ж береться ця виїмка. У компанії Gillette є оригінальне обладнання, яке випускає стрічки лез. На певних ділянках леза потрапляють в захват, який і залишає ці виїмки. Нарізка довгої стрічки на невеликі шматочки веде до того, що на одних лезах така відмінна риса є, а на інших немає.

Змащуюча смужка

Далі нас цікавить змащуюча смужка. А якщо бути точніше, то шар білого кольору на ній.

Оригінальна змащуюча смужка складається з 2 шарів. Зверху на лезах Fusion йде зелений шар, а у Fusion Power синій. Під ним обов’язково розташовується білий шар.

Перевірити факт наявності або відсутності білого шару просто. Потрібно лише поглянути на касету зверху. Біла прошарок повинна визирати з-під зеленого або синього покриття.

На підробках вся змащуюча смужка робиться повністю синьої або зеленої. Білий шар може бути присутнім, але він розташовується дуже глибоко. Його не видно.

Усик в зоні кріплення касети

Коли верстат з’єднується з касетою, він замикається в спеціальному пазике. І в нижній частині кріплення з боку картриджа може бути так званий усик.

Фактично це шматочок пластику, поява якого пов’язана з виробничими особливостями. Так випускають основу з пластику для установки лез. Але оригінальні картриджі завжди йдуть з обрізаним усиком. Причому роблять це дуже акуратно і якісно.

На підробках усик із пластику найчастіше залишається. Його не зрізають. Дехто намагається його прибрати, але виходить це погано. Залишаються добре помітні обрізки.

Підводимо підсумки

На практиці таких знань буде достатньо, щоб навчитися розпізнавати підробки.

Є думка, що також потрібно дивитися на коди, написи і символи. На справді це не має сенсу.

Практика показує, що шахраї, копіюючи Gillette Fusion, наносять всі коди і написи. Тому перевірка за цими критеріями ніякого результату не дасть.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Який бритвою користуєтеся? Що скажете про верстатах і бритви Gillette? Хто купував Gillette Fusion? Перевіряли товар на оригінальність? На які ознаки орієнтувалися?

Чекаємо ваших відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!