Як відрізнити справжні касети Gillette Fusion від підробки

Усі відмінності підробки касети Gillette Fusion від цієї продукції. Читайте порівняльну характеристику контрафакту та оригіналів. Експерт підкаже, як не потрапити на виверти шахраїв

Привіт! В арсеналі кожного чоловіка має бути якісна бритва. Одним з визнаних світових лідерів у цьому сегменті є компанія Gillette. Пропонує як одноразові, так і багаторазові верстати в широкому асортименті. Найбільш популярною вважається серія Fusion, призначена для багаторазового використання. Потрібно лише періодично змінювати леза. Про них і піде мова. Сьогодні дізнаєтеся, як відрізнити касети Gillette Fusion від підробки.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

На відміну від одноразових станків, бритви зі змінними касетами забезпечують тривале гоління високої якості. Леза повільно тупляться, що дає відмінну можливість використовувати їх протягом кількох місяців.

Але є проблема. Деякі вироби фірми Gillette підробка. І не завжди вдається при побіжному огляді зрозуміти, що вас намагаються обдурити.

Гоління — це повсякденний, або хоча б частий догляд для кожного чоловіка. Бритва служить для видалення волосся. У кого борода, вони допомагають підтримувати її в заданій формі, коригувати довжину і так далі.

Використовувати небезпечний варіант бритви точно не варіант. Верстати одноразові здаються дешевше. Але через необхідність постійно змінювати, насправді витрати виявляються набагато більше.

Тому важливо знати, купуючи Gillette, як відрізнити підробку.