Як відрізнити підробку годин Тіссот від оригіналу

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності годинника Tissot 1853. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Здрастуйте, шановні читачі! Люди звикли носити годинник на руці з самого їх появи. Попит не падає досі. Незважаючи на появу новомодних розумних годин, а також на наявність практично у кожної людини смартфона, все одно звичайні наручні годинники є невід’ємною частиною гардеробу чоловіків і жінок. Високо цінуються престижні марки. Такі як Tissot. Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет.

на Жаль, досягненнями одних людей користуються інші. Так і з’явилася підробка, що імітує годинник фірми Tissot. Якість посередня. Зовнішній вигляд як у цього аксесуара, але все одно внутрішні компоненти зібрані аби як. Виріб не відповідає очікуванням. Але найбільша проблема в тому, що за копію людина інколи платить стільки ж, скільки і за оригінал.

Тема сьогоднішнього матеріалу зрозуміла. Говоримо про те, як відрізнити підробку годин Тіссот від оригіналу.

Трохи історії

Перш ніж поговорити про Tissot 1853 і як відрізнити підробку, заглянемо трохи в історію виробника.

Зараз Tissot входить в число найпопулярніших, а також відомих брендів з виробництва наручних годин. Випускає моделі для чоловіків і жінок. Можна навіть знайти відмінні варіанти для дитини чи підлітка. Але це скоріше рідкість.

Компанія була заснована в Швейцарії. Свою діяльність розпочала ще в 1853 році. Звідси і відповідні цифри в назві. Але саме наручний годинник фірма почала виробляти з 1917 року.

Під торговою маркою Tissot на ринок випускали інноваційні рішення. Саме швейцарська компанія задавала ритм розвитку всього сегмента.

Кожен рік заводи фірми випускають по кілька мільйонів годин. Попит зростає, і не припиняє позитивну динаміку. Це привернуло шахраїв, які вирішили створити свій варіант годин Тіссот, і продавати під виглядом оригіналу.

Відмітні особливості

Тепер про годинники Tissot — як відрізнити підробку від оригіналу. Зробити це можна декількома способами. Просто зверніть увагу на виріб, спробуйте знайти той чи інший недолік, вивчіть циферблат і так далі.

Взагалі основними орієнтирами будуть:

  • вартість;
  • серійний номер;
  • гравірування;
  • складання;
  • упаковка і комплектація;
  • ремінець.

Далі по кожному пункту варто пройтися окремо.

Хочеться нагадати про існування підроблених годинників Casio, а також про те, що шахраї не соромляться підробляти Rolex.

Варто пройтися по кожному пункту окремо.

Вартість

Є спосіб у випадку з Tissot як відрізнити підробку, навіть не вивчаючи компоненти виробу, а також не вдивляючись в деталі.

Багато хто вважає, що Тіссот завищує вартість своїх виробів, користуючись популярністю бренду. Це оману. За високою ціною ховається висока якість.

Використовується тільки високоякісне сировину. Кожна пара годин проходить ретельну перевірку в декілька етапів. Механізми ідеально точні. Тому й ціна відповідна.

Враховуючи різноманітність моделей, у 2021 році справжні годинник швейцарської компанії не можуть продаватися за ціною 50-150 доларів.

Можете відвідати офіційний сайт. На ньому вказана рекомендована вартість для реалізації через сертифіковані магазини. Також компанія рідко проводить акції. Максимально можна розраховувати на знижку близько 5-10%.

Так що годинник, пропоновані менше ніж за 200 доларів, потенційно можна вважати підробкою.

Але висока ціна ще не гарантує придбання оригінального аксесуара.

Є копії, які досить точно повторюють оригінал. Це репліки. Часто репліки продають без приховування цього факту. Продавець чесно каже, що це не оригінал. І ціни на них відповідно нижче. Приблизно на 20-30%.

Але існують і відверті нахаби. Продаючи репліки або підробки, вони ставлять на товар ціну, порівнянну з оригіналом. Так що навряд чи комусь захочеться віддавати 500 доларів за жалюгідну пародію, зібрану кустарним методом з дешевих матеріалів.

Серійний номер

Зрозуміти, що пропоновані Tissot підробка, можна шляхом звірки серійного номера.

У кожної моделі є власний заводський серійний номер. Він включає в себе цифри, а також літери.

Є кілька ділянок, куди наноситься оригінальний заводський серійний номер:

  • задня кришка;
  • бирка;
  • гарантійний талон.

Ще на задню кришку, або на бирку можуть наносити сучасний QR код.

Якщо піднести камеру смартфона, і вважати цей код, то вас автоматично повинні надіслати на сторінку офіційного сайту. Якщо ж у відповідь з’являється помилка, то це швидше за все підробка.

Порівняйте серійні номери. Якщо вони відрізняються один від одного, вас намагаються обдурити.

Гравірування

Наступний спосіб як відрізнити Tissot оригінал від підробки. Це фірмова гравірування.

Створюючи пародії на оригінальні аксесуари, шахраї часто допускають помилки при нанесенні гравірування.

Це проявляється в наступних варіаціях:

  • інформація наноситься не повністю;
  • написи нерівні;
  • іноді гравіювання взагалі немає;
  • нечіткі літери і цифри, які важко читати;
  • орфографічні помилки в тексті;
  • на заводної голівки немає гравіювання у вигляді букви T.

На підробках гравіювання можуть завдати на корпус. А от чомусь про необхідність зробити написи на ремінці шахраї забувають.

Часом тільки деяких дрібницях, не влізаючи в сам механізм, можна зрозуміти, що пропоновані продавцем годинник ” Тіссот підробка.

Збірка

Вади на оригінальних годиннику є неприпустимими. Це стосується і питання точності, а також якості збірки.

Підпільні виробники можуть скопіювати дизайн, нанести аналогічну гравіювання. Але от працювати з дорогим і сучасним обладнанням вони не можуть з фінансових міркувань.

Оскільки в хід йдуть верстати сумнівного рівня, при складанні на кришці з’являються зазори, скло має патьоки клею, а також є інші явні дефекти.

Ще підробки менше важать. Але перевірити це можна тільки при наявності 100% оригінал. Порівнявши однакові моделі, копія виявиться легше.

Дивіться на те, як зафіксована заводна голівка, а також стрілки. Якщо є нерівності, люфт (вільний хід) або деренчання, то висновок очевидний. Це жалюгідна пародія.

Упаковка і комплектація

Оригінальні коробки також роблять якісно, без дефектів. Якщо бачите нерівності, помилки у тексті, або неоднорідний колір на упаковці, то це копія.

Всередині коробки обов’язково укладається спеціальна подушка. На ній розташовується фірмовий аксесуар. А з боків є відділи, куди вкладається паперова продукція. В одному відділі каталог свіжих моделей. Якщо цей каталог старий, і не збігається з інформацією на офіційному сайті, то це напевно підробка.

У другому відділі міститься комплект з інструкції, гарантійного талона, а також гарантійних зобов’язань.

Відкрийте інструкцію. У ній прописаний код. Якщо він не збігається з даними на бирці, то такі годинники купувати не варто.

Інструкції завжди виконані на декількох мовах. І обов’язково на те, в яку країну поставляються годинник. Наявність будь-яких помилок у перекладі, а також помилок в інструкції вказує на сумнівну достовірність виробів.

Ремінець

Щоб отримувати максимум вигоди, підпільні виробники фейкових Тіссот намагаються економити на всьому. Це відноситься і до матеріалів для ремінця.

З-за цього при носінні копії з’являються відчуття дискомфорту. Ремінці підробок швидко зношуються, втрачають зовнішній вигляд.

Справжні годинник оснащуються ремінцями з натуральної шкіри, каучуку, силікону, а також нержавіючої сталі марки 316L.

Ні одна модель справжніх Tissot не була випущена з ремінцем з алюмінію, або шкірозамінника.

Уважно перевірте ремінець на якість виготовлення, акуратність швів, а також міцність кріплення з корпусом аксесуара.

Підводимо підсумки

Спираючись на отриману інформацію, ви зможете зрозуміти, де справжні Tissot, а де підробки з сумнівним походженням.

Хоч ви і знаєте тепер про всіх основних характерних ознаках фейкових аксесуарів, ризикувати, і відправлятися за покупкою в сумнівні магазини, не варто.

Пам’ятаєте ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет.

Краще відвідати офіційний сайт, або звернутися до офіційного представника Tissot в своїй країні. Там же можна дізнатися перелік сертифікованих магазинів. Ймовірність купити підробку там зведена до мінімуму.

Але навіть у фірмовому магазині варто бути уважним. Перевірте виріб за всіма наведеними вище пунктами. Не виключено, що керівництво цього магазину виявилося в змові з постачальниками підробок. І за певну плату реалізують фейковую продукцію під виглядом оригіналу. Такий варіант виключати не можна ні в якому разі.

чи Є у вас годинник? Як часто їх носите? Яку фірму віддаєте перевагу? Що думаєте з приводу Tissot?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду покупки наручних годин.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!