Як відрізнити справжній Паркер від підробки

Як визначити оригінал Паркера? Дізнайтеся, чим відрізняється підробка від цих товарів. Підбірка порад, які вбережуть вас від фальсифікату та контрафакту

Привіт! Існує таке поняття як іміджеві речі. Вони досить дорогі, а іноді дуже дорогі. При цьому купують їх швидше як показник статусу, уміння розбиратися в якісних речах. Одночасно такі предмети несуть в собі практичну користь. Наочний приклад — це ручки Parker. Високий попит породив появу фальсифікату. Тому говоримо про те, як відрізнити справжній паркет від підробки.

Такі ручки не так часто купують для особистого користування. Найчастіше купуються як подарунок. Але навряд чи винуватцеві торжества, як і подарував людині, буде приємно усвідомити, що вручена ручка Parker не більше ніж підробка.

Щоб уникнути подібних ситуацій, потрібно навчитися розбиратися в правилах вибору. Хороший магазин ще не гарантія того, що виріб справжнє.

Історія виробника

Багатьом буде цікаво дізнатися деякі подробиці з історії компанії під назвою Parker.

Саме підприємство з’явилося в далекому 1888 року, в США, штат Вісконсін. Хоча офіційна дата реєстрації торгової марки вважається 8 березня 1892 року. До того моменту засновник вже 4 роки успішно займався виробництвом пір’яних ручок. А в 1889 році оформив патент на власну нову модель пишучого інструмента.

Засновником компанії є Джордж Сэффорд.

З 2011 року компанія базується у французькому місті Нант. Хоча до цього підприємство вважалося виключно американським.

Варто виділити 2 яскравих історичних моменту, пов’язаних з ручками Parker.

В 1941 році була створена модель ручки під назвою Parker 51. Саме вона увійшла в історію.

Такою ручкою Дуайт Ейзенхауер у 1945 році підписав документ про капітуляцію фашистської Німеччини у другій Світовій війні.

А ручка під назвою Parker Duofold, перебуваючи в руках генерала Макартура, допомогла поставити підпис у документі про капітуляцію Японії.

В даний час це самий відомий, знаний, а також популярний виробник пишучих інструментів у світі. І якщо хтось говорить про ручки вищої якості, насамперед на думку спадає саме назва торгової марки Parker.

до Речі, компанії не тільки належить сам бренд. Вона ще й займається безпосереднім виробництвом.