Як відрізнити сумку Guess оригінал від підробки

Пропонуємо ознайомитися з відмінностями між підробкою сумки Guess та оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару

Здрастуйте, шановні читачі! Кожна жінка мріє про стильних і сучасних аксесуарах. При згадці подібних речей, багатьом на розум приходить бренд Guess. Їх сумки вважаються одними з кращих у світі. На жаль, популярність тягне за собою одну проблему. Це підроблена продукція.

Сьогодні говоримо про сумках Guess як відрізнити оригінал від підробки.

Вироби широко поширені по всьому світу. Росія, Україна і країни СНД не виняток. Але чомусь у нас пародії виявилися більш широко представлені на ринках і в магазинах.

Причому є різні продавці. Одні чесно заявляють, що це репліки. Ціна нижче, як і якість. Але зовні повторюють оригінал.

Але є інша категорія. Це продавці, які заявляють про достовірності сумок. Ставлять ціни, як на оригінал. Але при цьому пропонують відвертий фейк.

В залежності від якості сумки, розпізнати аксесуар можна легко, або досить складно. На вигляд сумочка може виглядати як оригінал. Але за фактом виявиться підробкою.

Є у Guess і більше мініатюрний, а також часто підробляється аксесуар. Це наручний годинник. Але сьогодні нас цікавить саме фірмова сумка.