Як відрізнити сумку Guess оригінал від підробки

Пропонуємо ознайомитися з відмінностями між підробкою сумки Guess та оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару

Здрастуйте, шановні читачі! Кожна жінка мріє про стильних і сучасних аксесуарах. При згадці подібних речей, багатьом на розум приходить бренд Guess. Їх сумки вважаються одними з кращих у світі. На жаль, популярність тягне за собою одну проблему. Це підроблена продукція.

Сьогодні говоримо про сумках Guess як відрізнити оригінал від підробки.

Вироби широко поширені по всьому світу. Росія, Україна і країни СНД не виняток. Але чомусь у нас пародії виявилися більш широко представлені на ринках і в магазинах.

Причому є різні продавці. Одні чесно заявляють, що це репліки. Ціна нижче, як і якість. Але зовні повторюють оригінал.

Але є інша категорія. Це продавці, які заявляють про достовірності сумок. Ставлять ціни, як на оригінал. Але при цьому пропонують відвертий фейк.

В залежності від якості сумки, розпізнати аксесуар можна легко, або досить складно. На вигляд сумочка може виглядати як оригінал. Але за фактом виявиться підробкою.

Є у Guess і більше мініатюрний, а також часто підробляється аксесуар. Це наручний годинник. Але сьогодні нас цікавить саме фірмова сумка.

Історія бренду

Сам бренд Guess з’явився відносно недавно, якщо порівнювати з популярними модними будинками США і Європи. Так чи інакше, але нещодавно компанія відзначила своє 40-річчя.

Це американський бренд. Основна спеціалізація — виробництво речей для чоловіків і жінок, а також взуття, парфумів, ювелірних виробів, сумок, годинників та інших аксесуарів.

Бренд заснували в 1981 році. Причому головним засновником фірми вважається Жорж Марчіано. Разом з 3 братами (Моріс, Арман і Підлога) він переїхав в американський Лос-Анджелес зі столиці Франції. Саме тут і був відкритий перший магазин. Причому відразу на Беверлі Хіллз.

Походження назви банальне, але в той же час цікаве. Проїжджаючи повз рекламного щита, на якій зображувалася продукція McDonalds, Жорж попросив водія вгадати (Guess?), де продають найбільший чізбургер в мережі кафе швидкого харчування.

Повернувшись додому до братів, Жорж розповів Морісу, що придумав назву.

Що ще цікаво, крім назви бренду Guess, також вирішили взяти питальний знак для створення логотипу.

Тепер до питання про те, як відрізнити сумку Guess оригінал від підробки. Для цього варто поглянути на виріб з усіх боків.

Як розпізнати обман

Зрозуміти, що Guess підробка, можна за кількома ознаками.

Важливо розуміти, що кожна модель має свої особливості. Але при цьому кожна сумочка володіє і загальними рисами. Спираючись на них, можна зрозуміти, як відрізнити Guess від підробки.

В основному фахівці, а також досвідчені покупці модних речей, радять звертати увагу на:

  • комплектацію;
  • зовнішній вигляд;
  • внутрішнє виконання;
  • бирки і ярлики;
  • вартість.

Тепер конкретно по кожному пункту про те, як відрізнити сумку Guess від підробки.

Але спочатку запам’ятаєте. Щоб мінімізувати ймовірність зіткнутися з фейком, звертайтеся в перевірені, а також добре себе зарекомендували магазини.

Ще краще здійснювати покупки через офіційний сайт. Але все завжди це можливо.

Якщо ви вибрали цей магазин, незалежно від рівня довіри, рекомендується все-таки перевірити на предмет достовірності фірмову сумку. Інакше ви ризикуєте заплатити пристойну суму за виріб, виконане кустарним способом, а також з дешевих, і можливо навіть небезпечних матеріалів.

Що по комплектації

Перший спосіб як відрізнити Guess від підробки полягає у вивченні комплектації.

При покупці поштою, сумочка зазвичай упаковується в звичайний коричневий картон. На нього наносяться наклейки відправника, а також служби доставки.

Існують і подарункові упаковки, на які наноситься логотип, а також назву бренду. Але за таку упаковку необхідно доплачувати.

Крім сумки, обов’язково перевіряйте наявність мішка-пильовика. Причому мішок в оригіналі компактно згортається, а також поміщається всередину аксесуара.

Підробки часто йдуть без мішка-пильовика. А деякі фейкові сумочки чомусь укладаються всередину мішечків. Є і такі варіанти, коли сумка знаходиться в целофановій упаковці.

Нічого подібного в оригіналі бути не повинно. Сумка без целофану, а також упакований всередину сумки мішок-пильовик.

З документів до оригіналу повинен додаватися чек, а також фірмовий гарантійний талон.

Оцінка зовнішнього вигляду

Є хороший спосіб у випадку з сумочками Guess як відрізнити підробку. Для цього потрібно оцінити зовнішній вигляд, а також інші візуальні характеристики аксесуара.

Найкраще зайти на офіційний сайт, знайти там сторінку купується сумочки, і зіставити представлену інформацію з даними вашого продавця. Якщо на сторонньому сайті вказані розміри, які не відповідають офіційному сайту, то це підробка.

Для виробництва сумок американський виробник використовує лише високоякісні матеріали. Строго ті, які описані на сайті.

При виготовленні реплік беруть дешеві тканини і матеріали. Вони виглядають помітно гірше, а також швидше зношуються. Розходяться по швах, тріскаються та ін

Копії страждають низьким рівнем виконання деталей. Це змійки, підкладки, ремені, а також ручки і блискавки. У оригіналу ж фурнітура завжди на вищому рівні. Кожен стібок рівний. Жодних стирчать ниток.

Сумки не фарбують, а також вироби мають приємний аромат. Якщо відчуваєте неприємний запах хімії або гуми, це підробка.

Ремені виконані в оптимальній довжині. Мають можливість для регулювання під будь-яке зростання. У копій ремінь сумнівної якості. Чітко підкоригувати під себе складно.

Погляньте на лицьову сторону сумочки бренду Guess. Тут обов’язково повинні бути присутніми наступні моменти:

  • правильно написане назва фірми GUESS (не GUES і не GUEES);
  • найменування бренду, а також рік заснування компанії;
  • логотип, виконаний у вигляді 4 літер G в перевернутому положенні (у колі чи ні, не важливо);
  • аналогічного логотипу, або всередині кола/трикутника, а також із зазначенням бренду, року і написи LOS ANGELES. CALIFORNIA.

Часто логотипи, а також написи на оригінальних сумочках роблять з металу. Але є моделі, де язичок декорують матеріалом, який використовується для пошиття сумки.

Внутрішнє виконання

Якщо зовні нічого фейк поки не видає, не поспішайте. Також слід заглянути всередину потенційно підробленої сумочки.

Всередину виробник обов’язково укладає папір, на яку наноситься фірмовий логотип бренду. Це необхідно для того, щоб при транспортуванні виріб не втрачало зовнішній вигляд. Не порушувалася форма.

На підкладці завжди друкують принт у вигляді напису Guess. Додатково ім’я фірми наноситься на металеву табличку, розташовану всередині аксесуара.

Приблизно такий самий відповідальний підхід і у провідних брендів, що випускають фірмові сумки. Їх також активно підробляють. Згадати хоча б підробки сумок Луї Вітон, а також копії фірмових жіночих Шанель.

Перевірка ярлика та бирки

підклад на бічній частині сумочки вшивається тканинна бирка. Вона містить інформацію про виробника продукції.

Є й ярлик з картону. Його кріплять на ремінь сумочки, використовуючи досить міцні нитки. Ярлик служить для розміщення штрих-коду. Тут же вказується колір, а також модель та номер виробу.

Знову загляньте всередину сумочки. Тут є мініатюрна плівка, виконана з шкіри. Туди наноситься логотип компанії, а також маленька буква G.

В шкіряних фірмових сумках Guess завжди є ділянка довжиною близько 20-30 мм, який подкладом не закривається. Цей прийом використовується для того, щоб клієнт мав можливість перевірити товар на предмет якості та оригінальності. Оцінити, наскільки добре зроблені стібки, а також матеріал якого рівня задіяли при виробництві.

до Речі про стібках. Вони повинні бути ідеально акуратними. Довжина не перевищує 5 мм

Копії само халатно ставляться до таких моментів. Стежки криві, довжина порушена. Навіть новачкові буде легко зрозуміти, що це фейк.

Про що скаже вартість

Коли купується сумка Guess як відрізнити підробку, не заглядаючи всередину, а також не вивчаючи всі ознаки копії, описані вище? Досить подивитися на ціну.

Оригінальні сумки американського бренду в Росії не можуть коштувати менше 6 тисяч рублів. Це мінімальна вартість найпростіших, а також доступних моделей. Причому в основному це ціна вже зі знижкою, яка обумовлена продажем минулорічних колекцій.

Буде правильно підмітити, що в середньому такі сумочки продають за 8-10 тисяч рублів.

Якщо ціна помітно нижче, і при цьому видають знижки на нові колекції, тут все зрозуміло. Це підробки. І магазин використовує найпростіший спосіб продати фейкові аксесуари. Це залучення покупців низькими цінами, акціями, а також розпродажами.

Підводимо підсумки

Guess — це відома торгова марка. Під цим брендом випускається значна кількість різноманітної продукції. В числі самих затребуваних товарів жіночі сумки.

Популярність бренду, а також досить доступні ціни на пропонований асортимент ведуть до того, що на ринку з’являється велика кількість підробок.

Існують способи, що дозволяють швидко розпізнати обман. Потрібно лише придивитися до виробу, а також оцінити сумочку з усіх боків.

Володіючи необхідними знаннями, стати жертвою шахраїв неможливо. Обдурити підготовленої людини складно. Тут головне не вірити в дивовижні акції та розпродажі.

найсвіжіші оновлення і ціну можна подивитися тут

Що думаєте про сумках Guess? Чи є такий аксесуар у вашому арсеналі? Де купували? Впевнені, що це не підробка?

Чекаємо відповідей, а також цікавих історій з особистого досвіду.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підписуйтесь, залишайте коментарі, задавайте питання і розповідайте про проект друзям!