Як відрізнити підробку від оригіналу Ролекс годин

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності годинників Rolex. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Привіт, друзі! Годинник фірми Ролекс асоціюються з багатством, розкішшю і багатством. Один з найбажаніших аксесуарів. Дороге задоволення. І тут часто виникає питання — як відрізнити підробку від оригіналу Ролекс годинник.

Одна справа, коли людина хоче усвідомлено купити репліку за невеликі гроші. Знає, що це підробка. Але на вигляд виглядає як справжній девайс. Експертна оцінка йому не потрібна.

І інша справа, коли Ролекс підробка продається під виглядом оригіналу. Людина витрачає величезні гроші. Але за фактом виявляється, що це не Rolex, а китайський аналог. Дешевий механізм, корпус з облезающей фарбою і інші принади китайського ширвжитку.

Є різні категорії фейків. Одні розпізнати легко, навіть не будучи експертом. Інші з детальною точністю повторюють справжній аксесуар. І видають себе лише деякими деталями.

Важливо розуміти, що шахраям не вигідно витрачати великі гроші, а також вкладати ресурси у виробництво підробок під Ролекс. Інакше фінансової вигоди не буде. Тому намагаються з мінімальними інвестиціями скопіювати оригінал.