Як відрізнити підробку від оригіналу Ролекс годин

Докладне керівництво щодо визначення оригінальності годинників Rolex. Як не купити підробку? Які недоліки у підробленої продукції? Читайте всі особливості порівняння

Привіт, друзі! Годинник фірми Ролекс асоціюються з багатством, розкішшю і багатством. Один з найбажаніших аксесуарів. Дороге задоволення. І тут часто виникає питання — як відрізнити підробку від оригіналу Ролекс годинник.

Одна справа, коли людина хоче усвідомлено купити репліку за невеликі гроші. Знає, що це підробка. Але на вигляд виглядає як справжній девайс. Експертна оцінка йому не потрібна.

І інша справа, коли Ролекс підробка продається під виглядом оригіналу. Людина витрачає величезні гроші. Але за фактом виявляється, що це не Rolex, а китайський аналог. Дешевий механізм, корпус з облезающей фарбою і інші принади китайського ширвжитку.

Є різні категорії фейків. Одні розпізнати легко, навіть не будучи експертом. Інші з детальною точністю повторюють справжній аксесуар. І видають себе лише деякими деталями.

Важливо розуміти, що шахраям не вигідно витрачати великі гроші, а також вкладати ресурси у виробництво підробок під Ролекс. Інакше фінансової вигоди не буде. Тому намагаються з мінімальними інвестиціями скопіювати оригінал.

7 ознак підробки

Тепер до питання про те, як відрізнити Ролекс оригінал від підробки.

Можна виділити 7 основних ознак.

На них треба орієнтуватися покупцеві. Це дозволить не стати жертвою шахраїв, а також не витратити цілий статок на годинник, які і на 5% не відповідають рівню Rolex.

Визначити, що це підробка, можна по:

  • матеріалу;
  • маркуванні;
  • короні;
  • циферблату;
  • лінзі;
  • задній кришці;
  • стрільцям.

конкретно Розповімо про годинники марки Rolex — як відрізнити оригінал від підробки.

Матеріал

Так, купити підроблені годинники Casio прикро. Довелося витратити гроші, а отримати фейк. Але з Ролексами все ще серйозніше. Тут інші ціни.

Rolex високо цінують за якість, надійність, довговічність, а також розкіш і престижність.

Тому один з перших способів як відрізнити оригінальні Ролекси від підробки стає вивчення матеріалу виготовлення.

Справжні аксесуари роблять на основі стали 904L. Має підвищену стійкість до корозії. Ще фірма створює власні сплави, додаючи дорогоцінні метали. Це підвищує не тільки вартість, але також і міцність, якість і покращує зовнішній вигляд.

Погляньте на корпус, стрілки, циферблат, а також на браслет і застібки. Якщо відчувається посередня якість, відмовтеся від покупки.

Циферблат закритий сапфіровим склом. Подряпати матеріал складно. Потертості і подряпини вказують на використання іншого матеріалу. Перевірити якість скла просто. Капніть звичайну воду. Якщо рідина збереться в одну акуратну краплю, це оригінал. Якщо ні, то намагаються продати контрафакт.

Маркування

Зрозуміти, що годинник Ролекс підробка, можна по маркуванню. Мова йде про серійний номер, а також про номер моделі.

В місці кріплення браслета або ремінця під штифтом є серійний і модельний номер. З боку 6 годин перебуває серійний номер. Біля 12 годин наноситься номер моделі.

Тут же подивіться, чи є напис ORIG Rolex Design. Якщо ні, йдете з магазину. Тут оригіналу немає.

На справжніх аксесуарах гравірування виконана глибокої, а також суцільний. Лінії тонкі. Під кутом світяться, немов оброблені алмазом.

Цифри дешевих аналогів виконані з мікрокрапки, або мають піщаний вигляд. Все через травлення кислотою.

Що скаже корона

Як зрозуміти, що Rolex підробка? По короні. А точніше за її відсутності. Якщо корони на циферблаті немає, висновок очевидний. Це контрафактні вироби.

Продавець може заявляти, що це особлива модель, унікальна серія від швейцарського виробника. Але запам’ятайте одне. Немає єдиної моделі серії оригінальних годин, на яких не було б корони. Це обов’язковий елемент фірмового логотипу компанії.

З 2002 року Ролекс почали наносити мікро логотип корони методом травлення на склі близько 6 годин, розташовуючи біля напису Swiss made. Розгледіти можна тільки лупою.

Також знак корони наноситься на голівку для заводу годин.

Дивимося на циферблат

Тут якісь явні і численні відмінності відсутні.

Але у випадку з циферблатом рекомендується звернути увагу на такі моменти:

  • шрифт у підробок нерівна;
  • між поділками різний проміжок, відстань;
  • є помилки у словах та назвах;
  • сліди патьоків фарби.

Якщо ви помітили подібні ознаки, покиньте магазин. Тут нічого хорошого і оригінального запропонувати не зможуть.

Лінзи

Мова йде про лінзу, яка розташовується над датою.

Годинник Ролекс дозволяють стежити не тільки за часом, але і за числом місяця. Для цього передбачено спеціальне віконце.

Тут виробник діє грамотно. Невелике віконце. Тому розгледіти дрібні цифри деяким людям складно. Щоб спростити цю задачу, використовують лінзи. Вони збільшують цифру в 2,5 години. Так зчитувати дату зручніше, а також простіше.

Виробники фейків про це не думають. Ліплять плоску лінзу, або роблять звичайні вставки зі скла або пластику. У результаті ніякого ефекту збільшення немає.

Що з задньою кришкою

Деякі люди хваляться своїми годинами Ролекс з унікальною особливістю. Це прозора задня кришка. Через неї можна побачити механізм, а також процес його роботи. Чарівне видовище.

Але є одна проблема. В історії Ролекса було буквально кілька моделей, де використовувалася прозора кришка. Причому випускалися ці аксесуари ще в 30-х роках минулого століття.

У сучасних моделей прозорої кришки немає.

Побачивши аксесуар, де можна побачити внутрішній механізм, уточніть дату виготовлення. Повірити у справжність можна лише за умови, що це раритетні, рідкісні колекційні годинники. Якщо вони випущені недавно, то тут 100% підробка. Можете не сумніватися в цьому.

Це ще не все. Є рідкісні моделі, які мають маркування на задній кришці. Там можуть наносити логотип, якісь слова, а також зображення у вигляді гравірування.

Але основна маса моделей маркування ззаду немає. Якщо бачите написи на кришці, то краще звернутися в сервіс до фахівців. Зробити це потрібно навіть у разі, коли справжність інших компонентів не викликає сумнівів.

Стрілки

В основному Ролекс випускає механічний годинник. Якщо пропонують придбати оригінальні кварцові пристрою, то це привід задуматися. Такі аксесуари випускалися рідко. Причому тираж був обмежений.

Секундні стрілки повинні працювати плавно, рухатися поступово. Ніяких ривків. Таке враження, що стрілка ковзає, або навіть пливе. Якщо рух у вигляді стрибків, це підробка.

За фактом абсолютно гладким рух не є. В секунду стрілка робить близько 8 микрошагов. Але без спеціального приладу помітити це неможливо. Тому для людського ока рух плавне і рівне.

Якщо сумніваєтеся у своїх очах, то довіртеся вухам. Притисніть годинник до вуха? Чуєте чітке цокання? Вітаємо, ви купили підробку. Справжні пристрою не цокає. Звук м’який, ледь вловимий.

Підводимо підсумки

Купівля дорогих годин — процес відповідальний, хвилюючий, а також захоплюючий.

Тут головне уникнути підробок. Тому обходьте стороною сумнівні магазини. Вибирайте фірмові торгові точки, а також офіційні представництва.

Замовляти Ролекси через Інтернет не найкраща ідея. Такі годинники потрібно потримати в руках, приміряти, уважно оглянути. І тільки після цього віддавати гроші.

Представлені 7 ознак дають наочно зрозуміти, де фейк, а де справжній аксесуар. Тому спирайтеся на ці поради.

Що думаєте про годинники марки Rolex? Коштують вони своїх грошей? Чи є у вас такий аксесуар?

Чекаємо відповідей і цікавих історій з життя.

На цьому поки все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, задайте питання, а також розкажіть про проект друзям!