Як відрізнити справжні окуляри Полароїд від підробки

Чим різняться підробки очок Полароїд і оригінали? Як правильно відрізнити фальсифікат від оригінальної продукції? Визначення за зовнішнім виглядом і властивостями

Всім привіт! Варто визнати, що окуляри фірми Polaroid один з найвідоміших у світі. Якщо не найбільш впізнавані. Попит і популярність очікувано призвели до появи копій. Є як легальні репліки, так і повністю незаконні фальшивки. Тому говоримо про окуляри Полароїд — як відрізнити підробку від оригіналу.

Заходячи в магазин оптики, де продаються окуляри сонцезахисного типу, продавець може відразу сказати, що це репліка. Багато репліки мають високу якість, і не сильно поступаються оригіналу. Але коштують дешевше.

Є інша проблема. Це підробка, яку видають за оригінал.

Скопійована модель не відповідає заявленим характеристикастікам. Сонцезахисний ефект якщо і є, то мінімальний. Поляризація не витримує ніякої критики.

Хоча зовні виглядають як оригінал, мають необхідне затемнення. Здається, що вони захищають від сонця. Але тут важливо розуміти, що захист від сонця визначається не ступенем затемнення скла, а застосуванням спеціальних фільтрів. Ось чому важливо навчитися відрізняти підроблені сонцезахисні окуляри від оригіналу.