Як відрізнити справжні сонцезахисні окуляри від підробки

Детальна інформація про відмінності між підробкою сонцезахисних окулярів і оригіналом. Ознаки, за якими можна відразу визначити фальсифікований неякісний товар

Упаковка

Перший спосіб, як відрізнити оригінальні окуляри від підробки, це перевірка упаковки.

Для початку запам’ятайте, що дорогі моделі комплектуються жорсткими футлярами. Дешеві моделі, навіть оригінальні, реалізують просто в чохлах.

Зайдіть на офіційний сайт виробника. Подивіться, яким футляр повинен бути в оригіналу. Порівняйте колірну палітру, а також матеріали виготовлення.

Підроблені футляри важко відкриваються, або замковий механізм не тримається ладу. Криві літери, помилки в назвах також зазвичай є ознакою копії.

Зазвичай назва бренду на футляр наносять методом відбитка. Тобто букви як би втиснені в матеріал. Копії використовують фарбу. Вона легко стирається.

Але футляр — це один з найбільш неочевидних ознак, за якими можна розпізнати підробку.

Комплектація

Окуляри — це незамінний аксесуар для багатьох людей. Їх носять так само часто, як і годинник або жіночі сумочки.

Проблема в тому, що окуляри копіюють навіть частіше, ніж годинник Tissot, фірмові годинники Rolex і навіть недорогі Casio.

Дівчатам також варто переживати, оскільки разом з підробленими годинами вони можуть купити фейкові сумочки Guess, підроблені сумки Луї Вітон і не менш популярні сумочки Chanel.

Але повернемося до годинника. Упаковка — не єдиний спосіб визначення підробки.

Також несправжні окуляри можна розпізнати по комплектації.

Крім жорсткого футляра, в комплект зазвичай повинні входити такі елементи:

  • брендована серветка для протирання;
  • захисний чохол з затяжкою;
  • документи.

Кожен елемент комплектації обов’язково йде з логотипом виробника. Якщо вони ніяк не промарковані, не мають назв, то висновок очевидний. Це підробка. Хоч і зроблена може бути непогано.

  • Чохол. Чохли для оригінальних очок виконані з щільного матеріалу з гравіюванням бренду. У копій зазвичай друкують логотип;
  • Серветка. Вона виконана з м’якої тканини. Це мікрофібра. Якщо краї обсипаються або куйовдяться, це вказує на ймовірну підробку;
  • Паспорт. Виготовляється з паперу хорошої якості. Якщо під впливом вологи фарба стирається, це фейк. Також відсутність перекладу на російську мову при продажу в Росії говорить про те, що окуляри ввезені нелегально, або є підробкою. Перевірте, чи немає ніяких помилок в тексті.

Вже по цим елементам комплектації можна відрізнити оригінал від підробки.