Як відрізнити підроблену листування і спілкування з шахраями

Поради про те, як відрізнити листування з шахраями. Навіщо їм це потрібно, ніж видає себе обманщик. Як швидко виявити обман. Основні ознаки обману по листуванню

Ніякого відеочату

Хоча фото профілю є, і жертва нібито знає шахрая в обличчя, виходити в відеочат вони не хочуть. Та тому що по ту сторону екрану ховається зовсім інша людина. Під обліковим записом дівчини може сидіти хлопець, або навпаки. Буде дивно, якщо людина зізнається в любові, а банально включити камеру не хоче.

Прохання про фінансову допомогу

Обробивши жертву, починаються різні трюки зі спробою отримати гроші. Історії завжди різні. Сімейні проблеми, здоров’я, труднощі на роботі, втратив гаманець, вкрали картку і так далі. Є й ті, хто пропонує організувати спільний бізнес. Будь-яка фінансова допомога людині, якого ви знаєте тільки по листуванню — це табу.

Новий варіант шахрайства — це залучення до фінансових операцій. Тобто жертву не просять перерахувати свої гроші. Але пропонують відкрити банківський рахунок, перевести гроші, отримані від шахрая, на інший рахунок, обміняти валюту і так далі. А в підсумку отримаєте підроблені 100 доларів, причому далеко не одну банкноту.

А є і ті, хто між справою запропонує сертифікат вакцинації, який цілком очікувано виявиться підробленим.

З урахуванням нинішньої ситуації з коронавірусом, цей вид шахрайства став одним з найпопулярніших.

Всього цього потрібно уникати. Інакше ви можете виявитися тією людиною, на якого в підсумку вийдуть правоохоронні органи. І за скоєні злочини доведеться відповідати самому.

Шахрайство по листуванню — це популярна, а також найпоширеніша схема обману людей.

На жаль, статистика в цьому плані невтішна. Люди Регулярно втрачають свої гроші, а також добровільно віддають фінансові кошти, майно та ін. При цьому не підозрюючи, що їх обманюють.

Прислухаючись до рекомендацій, ви будете знати, як визначити фальшиву листування, а також що вказує на спілкування з шахраями. Будьте уважними, і не забудьте попередити своїх близьких. Особливо людей похилого віку, які за статистикою є найбільш вразливою групою.

чи Доводилося стикатися з підробленою листуванням? Вам коли-то писали чи телефонували шахраї? Як це вдалося з’ясувати? Яку мету вони переслідували?

Чекаємо відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!