Як відрізнити справжні Crocs від підробки

Дізнайтеся, як визначити оригінал Crocs, і що робити, якщо купили підробку. Експерт розповість про актуальні ознаки: зовнішній вигляд, упаковку, якість продукції

Привіт! Крокси впевнено увійшли в обіг великої кількості людей. Компанія Crocs миттєво завоювала популярність. Але таке стрімке зростання впізнаваності призвела до зворотного ефекту. Це масове впровадження на ринок підробок. Тож сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжні Crocs від підробки.

Секрет популярності, яку завоювала взуття Крокс (Crocs) гранично простий. Це унікальний, а також ефективний матеріал, з якого виготовлена ця продукція. Мова йде про матеріал Крослайт.

Це особливий вид каучуку. Такі шльопанці, сабо та інші види взуття дозволяють нозі не потіти, а також запобігають розвиток бактерій.

При цьому матеріал Crocslite легкий, міцний і стійкий до ковзання.

А ось підробка під крокс — це виріб на основі дешевої гуми, а також пластику. Але візуально відрізнити оригінал від копії стає все складніше. На це звертають увагу навіть самі виробники.

Очевидно, що підроблений матеріал призведе до того, що ноги будуть потіти, шкіра натиратися. Це провокує утворення бактерій і неприємного запаху. А при проходженні по мокрій поверхні легко впасти.

Але краще не ставити на собі експерименти, а дізнатися, як відрізнити Crocs оригінал від підробки ще на етапі покупки цього взуття.

Пройдемося по основним пунктам, які й визначають різницю між справжніми і фальшивими кроксами.