Як відрізнити оригінальні кросівки Nike від підробки

Усі відмінності між підробкою кросівок Nike і оригіналом від експерта. Особливості підробленої продукції та неякісного товару в докладній статті з наочними фото

Здрастуйте, шановні читачі! Сьогодні говоримо про те, як відрізнити оригінальні кросівки Nike від підробки.

Це бренд зі світовим ім’ям. Випускає компанія взуття, одяг і різні аксесуари. Це модно, сучасно, а також практично і якісно. Підійде для будь-якої погоди.

Приціл на заняття спортом і повсякденне носіння кросівок. У лінійці Найк є моделі для спорту, туризму, ходьби і не тільки. Всі моделі можна подивитися в Яндекс Маркеті.

Але Nike ще й лідер серед кількості підробленої продукції. Імітація під Найк продається скрізь.

Важливо розуміти, як відрізнити Найк оригінал від підробки. З цим і розберемося.

З чого почати

Виробник дає свої рекомендації про те, як відрізнити підробку Найк від оригіналу, кросівки це, кеди або інший тип взуття.

Компанія працює над своєю продукцією. Робить її зручною, комфортною і актуальною. Також наголос робиться на захист від копіювання. Оригінали можна подивитися в Яндекс Маркеті.

Зробити схожу одяг підпільні виробництва можуть. Але якщо знати всі нюанси, то не складе труднощів ідентифікувати репліку.

Сьогодні говоримо про кросівках Nike — як відрізнити підробку. Упор буде зроблений на всі пропоновані кроси. Як і у випадку з копіями кросівок Adidas.

Раджу покупку кросівок здійснювати через офіційний магазин компанії, а також через сертифікованих представників.

Не дивуйтеся, що ціна тут буде вище, ніж на ринках або переходах. У офіціала це справжня модель кросівок, а в сумнівних магазинах це підробка.

Фахівці Найк провели дослідження. Вони встановили, що основна маса кросівок під їх брендом в Інтернет-магазинах — це репліки, а також фальсифікат.

Щоб взяти оригінал, а не годувати шахраїв, потрібно вивчити всі ознаки копій. Не кожна підробка Найк відвертий непотріб. Є і непогані аналоги.

Продають гідні репліки. Причому виробник чесно каже, що це пародія, а не оригінал. А є ті, хто контрафакт видає за справжні найк. І це прямий обман. Порушення закону, а також ваших прав як споживача.