Як відрізнити оригінал джинсів Wrangler від підробки

Дізнайтеся відмінності між підробкою джинсів Wrangler і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки має фальсифікований товар

Привіт, друзі! Погодьтеся, що джинси — це найпопулярніша одяг в світі. Носять абсолютно всі, незалежно від віку, статі, а також соціального статусу і фінансових статків. Джинси можуть бути дешевими, так і дорогими. При цьому існують провідні виробники, продукція яких перебуває на піку популярності. Серед них Wrangler.

Бо сьогодні говоримо про джинси Wrangler — як відрізнити оригінал від підробки.

Як і у випадку з джинсами Levis, у Wrangler аналогічна проблема. З-за популярності і попиту шахраї намагаються на цьому заробляти. Випускають власні версії, використовуючи фірмові знаки, копіюючи логотипи і інші деталі.

Але навіть найбільш витончені шахраї не здатні підробити якість, а також ряд нюансів, за яким і стає ясно, де оригінал, а де підробка.

Сучасна технологія виробництва, висока якість сировини, ретельний контроль кожного етапу пошиття роблять джинси Wrangler одними з кращих у світі.

Тому потрібно знати, купуючи джинси Wrangler як відрізнити від підробки, а також не стати жертвою шахраїв.

Трохи про виробника

Перш ніж розповісти про джинси Wrangler і як відрізнити підробку, хочеться трохи зазирнути в історію, і познайомитися з самим виробником.

В даний час Wrangler є всесвітньо відомим американським брендом, який займається джинсовим одягом.

Причому історія почалася ще в 1904 році на невеликій фабриці Hudson Overall. Підприємство спеціалізувалося на виготовленні робочого одягу, а також роби. Через 13 років, у 1917 році, компанія змінила свою назву на Blue Bell. І тільки в 40-х роках минулого століття випускається одяг почали маркувати брендом Wrangler.

Популярність прийшла до компанії саме завдяки джинсам. Першу модель випустили в 1947 році. Отримала назву 13MWZ. Причому ряд відмінних особливостей моделі збереглися і в сучасних версіях джинсів.

Wrangler поєднує в собі високу якість, а також стиль і слід сучасним тенденціям. Щороку випускаються нові колекції. Причому як для чоловіків, так і для жінок.

Як відрізнити підробку

Тепер про джинси Wrangler — як відрізнити оригінал від підробки.

Для зручності розділимо цей пункт на 2 категорії. Спочатку поговоримо про відмінні особливості. Потім кілька ознак фальсифікату.

Якщо знати всі нюанси, а також характерні риси, що стосуються одягу цього бренду, без проблем можна зрозуміти, що пропоновані джинси Wrangler підробка.

Відмітні особливості

Є кілька способів відрізнити джинси Wrangler від підробки.

Для початку зверніть увагу на характерні риси справжньої продукції. Тут все просто. Якщо придбані джинси не мають відповідних відмінних рис, то це копія.

  • Буква W. Один із способів як відрізнити Wrangler від підробки полягає в перевірці вишитій літери W. Рядок оздоблення, виконана у вигляді букви W, є фірмовим відмітним знаком. Буква повинна проходити по всьому задньому кишені. Колись літера мала значення, і розшифровувалася як Western Wear. Буква залишилася, але перетворилася на фірмовий знак. Ще на задній кишені, окрім W, тоді присутнім горизонтальна рядок. Виконана з ниток аналогічного кольору. Забезпечує додаткову міцність виробу;
  • Заклепки. Фірмові заклепки відрізняються гладкою поверхнею. Розташовані на задніх, а також передніх кишенях. Потрібні для посилення міцності і стійкості до зношування. Використання круглих заклепок з гладкою поверхнею обумовлено тим, що виробник хотів захистити автомобільні сидіння, сідло мотоцикла, а також меблі від можливих подряпин;
  • Етикетка. Виконана з натуральної шкіри. Нашивка кріпиться до заднього правого кишені. Там же присутній напис з назвою бренду. Ця особливість з’явилася в 1947 році. Нашивки на всій одязі торгової марки Wrangler. Це фірмовий відмітний знак.

Іноді й цього достатньо, щоб не стати жертвою шахраїв.

На що ще дивитися

На цьому список не завершений. Є ще кілька нюансів, які допоможуть правильно вибрати джинси відомої американської марки.

  • Кишеня для дрібниці. Модельєр Родео Бен був першим, хто придумав використовувати кишеньки для дрібниць на джинсах. Він же працював дизайнером в Wrangler, створюючи джинсові куртки, сорочки, а також джинсові штани. Кишеня для дрібниць має свої особливості. Розташовується під поясом. Якщо вставити широкий ремінь, то доступ до кишені перекриється. Нічого не випаде, а також ніхто не зможе туди залізти;
  • на поясі Шлевкі. Зазвичай на джинсах йде по 5 шлевков. У Wrangler їх використовується 7. Теж фірмовий знак американського виробника. Така ідея з’явилася завдяки все тому ж Бену Родео. З таким рішенням джинси випускаються з 1947 року;
  • Подвійні шви. Взагалі подвійний шов використовується на багатьох джинсах різних фірм. Але Wrangler зуміли зробити його більш функціональним. Зробивши шов подвійним на кокетці над задньою кишенею, це покликане захищати його вміст. Але ще зовнішній подвійний шов на штанинах підвищує рівень комфорту при їзді на мотоциклі, або на коні;
  • Фірмовий логотип. Головна відмінна риса. Назва Wrangler немов виконано з мотузки. Логотип компанії означає бойовий дух, а також свободу.

Спираючись на ці особливості, покупець зможе розпізнати оригінал, а також виключити можливу покупку підробки.

Ознаки підробки

Не знаючи, купуючи джинси Wrangler, як відрізнити підробку, людина ризикує отримати одяг сумнівної якості, а також витратити на це солідну суму грошей.

Гаразд би ще копії продавали за ціною трохи вищою від собівартості виробництва. Але немає. Деякі йдуть настільки далеко, що жалюгідні пародії видають за оригінал, а також вимагають з покупців аналогічні суми.

Так що завжди звертайте увагу на ознаки оригінальної продукції, а також на характерні риси підробок.

Копії можна розпізнати за такими моментами.

  • Штрих-код. Наноситься на паперовий ярлик. Обов’язково прикріплюється до кожної пари джинсів. Код входить 12 цифр. Буквені символи не використовуються. Цей код потрібно зіставити з набором цифр, який присутній на тканинному ярлику з внутрішньої сторони штанів. Якщо цифри не збігаються, це 100% підробка. Навіть розбіжність по 1 цифри вже говорить про нелегальне походження товару;
  • Фурнітура. Кожна блискавка обов’язково маркується знаком YKK. Це всесвітньо відомий виробник фурнітури. Використовується на багатьох марках одягу. І Wrangler не виняток. Ще є гудзики. На них повинні чітко писати Wrangler. Важливою відмінною рисою є кріплення гудзики. Розташовується так, щоб напис був горизонтальна. На кишенях є заклепки. Ідеально гладка поверхня їх, а також з гравіюванням назви бренду. У багатьох підробок на задніх кишенях заклепок немає;
  • Лейбл. Це та сама шкіряна бирка, яка пришита до заднього кишені. І над кишенею є невеликий шматочок тканини, де написано назву американського бренду. У підробках часто немає цих бирок. Але ще частіше шахраї забувають зробити цей мініатюрний шматочок тканини. На цьому вони і прогорають.

Володіючи відповідними знаннями, ви точно не станете жертвою шахраїв.

Підводимо підсумки

Джинси фірми Wrangler справедливо називають одними з кращих у світі.

В плані якості, міцності, а також довговічності і зносостійкості вони займають лідируючі позиції. Але все це ніяк не стосується підробок.

Навіть копії гідного рівня зазвичай не можуть прослужити більше 1-2 сезонів. Шви починають розходитися, нитки стиратися і рватися. Заклепки іржавіють, ґудзики відлітають.

Тут все просто. Шахраям банально не вигідно робити продукцію високої якості. Так вже простіше запустити легальне виробництво, створити власний бренд.

Тут же ситуація інша. Зробити візуальну пародію, вкласти мінімум коштів у виробництво, а також отримати максимальну виручку за рахунок неуважність покупців. І це, на превеликий жаль, працює.

Тепер ви точно не з числа людей, яких легко обдурити підробкою під Wrangler. Озброївшись новими знаннями, можна сміливо йти на шопінг.

чи Є в гардеробі джинси? Якої марки? Як часто носите джинси? Який виробник кращий, на ваш погляд? Доводилося купувати Wrangler?

Чекаємо ваших відповідей, а також історій з особистого досвіду.

На цьому поки все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!