Як відрізнити справжню туалетну воду від підробки

Повний список відмінностей між підробкою туалетної води і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції, щоб не потрапити на виверти шахраїв.

Трохи про класифікації

Питання про те, як відрізнити оригінальні парфуми від підробки є не менш актуальним, а також затребуваним, ніж відмінності туалетної води.

І там і там бажано купувати цей продукт. Потрібно спиратися на такі елементи, як упаковка, серійний номер, флакон. Навіть незначна напис може вказати на те, що перед вами контрафакт. Або навпаки, підтвердити факт справжнього походження товару.

Але питання полягає ще в тому, чи є між цими поняттями (парфуми і туалетна вода) різниця. Чи це все ж синоніми?

Ні, це точно не синонімічні поняття. Різниця між ними суттєва. Актуальна класифікація парфумерної продукції виглядає так:

  • Парфум. Від французького Perfume. Або духи. Як зручніше. Найбільш концентрована парфумерія. В 90% спирті міститься 20-40% ароматичних есенцій і ефірних масел. Максимально стійкі. Але для жаркої погоди не кращий варіант;
  • Парфумована вода. Тут запашні речовини займають від 15 до 20% в 90% спирті. Інша назва — туалетні або денні духи;
  • Туалетна вода. Легкий вид спрею. Спочатку створювали як дешевшу альтернативу духам. Це 8-15% ароматичних речовин і масел в 80% спирті. Якісна вода універсальна, підходить для будь-якого часу року;
  • Одеколон. Найменш концентрована продукція. Не більше 5% ароматичних речовин в спирті 70-80%. Одеколони спрямовані в основному на чоловіків.

Плюс не варто забувати про парфумованих засобах по догляду. Там процентний вміст ефірних масел і запашних компонентів приблизно 1-2%.

Тепер ви розумієте значення і особливості туалетної води.