Як відрізнити справжні бази УНО від підробки

Як відрізнити оригінал бази УНО від репліки/підробки в експертному матеріалі. Дізнайтеся, за яким відмінностям можна легко і швидко виявити підроблений товар перед покупкою

Привіт! Компанія UNO порівняно недавно вийшла в сегмент з виробництва засобів для нігтів, але встигла швидко завоювати популярність. Але ці бази та лаки визнали не тільки професійні майстри манікюру, але і шахраї. Тож сьогодні говоримо про те, як відрізнити справжні бази УНО від підробки.

Недобросовісна конкуренція — це актуальна проблема для багатьох успішних виробників.

Компанія UNO була змушена провести серйозний ребрендинг, щоб підтвердити свою оригінальність, а також в черговий раз довести, що вони випускають продукцію найвищої якості. А все те, що не проходить перевірку на справжність — це банальні підробки.

Що потрібно знати про серію UNO

Крім UNO, є також і серія UNO Lux. Це бази під гель лак, а також самі витратні матеріали для якісного фарбування нігтів.

Є кілька варіантів того, як перевірити базу УНО на підробку.

Почнемо з того, що оригінальна продукція представлена багатою, а також різноманітною палітрою кольорів. У них не буває різкого і неприємного запаху. Текстура максимально однорідна. База чудово поєднується як з лаками UNO, так і з гель-лаками інших виробників.

Щоб не допустити помилок при виборі, і переконатися в тому, що продукція справжня, потрібно дізнатися, як відрізнити оригінал UNO від підробки.

У випадку з серією UNO звертайте увагу на такі моменти:

  • дата виготовлення;
  • дизайн флакона;
  • вартість.

Тепер про кожен пункт окремо.