Як відрізнити підробку від оригіналу Шанель Шанс

Усі відмінності між підробкою Chanel Chance і оригіналом від експерта. Особливості підробленої продукції та неякісного товару в докладній статті з наочними фото

Привіт, друзі! Експерти вважають, що понад 50% флаконів Chanel Chance на російському ринку — це підробки. Інші впевнені, що фейком є 2 з 3 парфумів. І ця статистика насторожує. Аромат популярний, і багато хто хоче його придбати. Для цього важливо знати, як відрізнити підробку від оригіналу Шанель Шанс.

Вишуканий жіночий парфум приваблює мільйони модниць по всьому світу. Щоб не стати жертвою шахраїв, потрібно навчитися відрізняти від копію справжнього товару.

Зробити це не складно. Підробка сама себе видає. Духи не тільки мають певну стійкість. Також відрізняється оригінальний флакон, упаковка та інші елементи.

Ознаки підробок

Парфум Chanel Chance eau Fraiche для багатьох є бажаною покупкою.

Вода від Шанель має високу стійкість, вишукані аромати і пристойний цінник. Буде прикро і неприємно, якщо це виявиться репліка.

Елітна парфумерія активно підробляється. Але навіть самий якісний підпільний, а також нелегальний виробник до рівня оригналу дотягнутися не може. А тому його часто видають дрібниці.

Є кілька способів відрізнити справжні парфуми від жалюгідної пародії. Зробити це можна за:

  • упаковці;
  • флакону;
  • розпилювача;
  • ковпачку.

Тепер про кожен елемент розповімо окремо, а також докладно.