Як відрізнити підробку Шанель Тендер від оригіналу

Поради з правильного виявлення розбіжностей між підробкою Шанель Тендер і оригіналом. Як без експертної допомоги можна виявити невідповідності з фальсифікатом

Здрастуйте, дорогі читачі! Бренд Chanel один з найбільш відомих і відомих у світі. Під цією торговою маркою випускається різноманітна продукція.

Особливе місце займає парфумерія. Заслуженим попитом користується Chanel Tendre. Приємний, вишуканий, а також стійкий аромат. Але все це актуально для цього парфуму. На жаль, на ринку є багато підробок.

Тому мова піде про Шанель Тендер — як відрізнити підробку від оригіналу.

Тут є свої особливості. Але щось спільне з підробками Chanel No5, Chanel Chance, Bleu de Chanel, а також Mademoiselle є.

Шанель Шанс Тендер є туалетною водою. На ринку з’явилася нещодавно. Але швидко завоювала популярність. Через попиту довго чекати виходу перших підробок не довелося. Доводиться шукати між ними різницю. І покупець повинен брати це питання в свої руки.

Трохи про ароматі

Якщо чудово відчуваєте аромат, то вже за запахом зможете зрозуміти, де оригінал, а де підробка під Шанель.

Парфуми Шанель Тендер має такі особливості:

  • Верхні нотки припадають на айву, а також грейпфрут. Свіжий, терпкий аромат має помірну солодкість;
  • Середні нотки — це гіацинт і жасмин. Прекрасно підходять впевненим і ніжним жінкам;
  • І нижні нотки тут віддають мускусом, ірисом, кедром і амбра. Додає образу жіночності, а також вишуканості та чарівності.

Сам парфум доступний в декількох варіантах упаковки. Це флакон на 50, 100 і 150 мл

Проблема в тому, що підроблений продукт дати таке не здатний. Він створює оманливе враження оригіналу. Але аромат швидко розсіюється.