Як відрізнити справжній швейцарський ніж від підробки

Список ознак, за якими можна відразу визначити підробку швейцарського ножа. Чим характеризується контрафакт і фальсифікат. Актуальні та докладні поради покупцям.

Привіт! Сьогодні поговоримо про популярний, універсальний, а також дуже корисний інструмент. Це швейцарський ніж. А саме продукт компанії Victorinox. На його логотипі зображується хрест. Хоча насправді це варіація прапора Швейцарії. Ви дізнаєтеся, як відрізнити справжній швейцарський ніж від підробки.

Подібний девайс, якщо його можна так назвати, є вкрай корисним. Він багатофункціональний, і дозволяє вирішувати багато питань.

Такий ніж буде незамінним в поході, під час відпочинку на природі, при заняттях екстремальними видами спорту, на риболовлі, а також на полюванні і просто в побуті.

Що потрібно знати про швейцарські ножі Victorinox

Коли говорять про швейцарський ніж, мають на увазі універсальний інструмент, який включає в себе безліч додаткових елементів, крім самого ножа. Тут є відкривачка, зубочистка, пінцет і навіть викрутка. Ножицями можна з легкістю щось відрізати, а пилкою обробити поверхню.

Якщо мова йде про швейцарський ніж — як відрізнити підробку від оригіналу, найчастіше йдеться саме про марку Victorinox.

Ножі цієї фірми справедливо асоціюються з високою якістю виконання, фірмовим дизайном, а також максимальною надійністю. Це міцне і гостре лезо, ідеально рівна напис, налагоджений механізм і багато іншого.

Не дивно, що на виріб дають довічну гарантію. Тобто виробник абсолютно впевнений в якості своєї продукції.

Такий девайс зазвичай купують один раз і на все життя. Тільки от при купівлі підробок все зовсім інакше. Фальшиві ножі зазвичай служать максимум кілька місяців за умови активного використання. А якщо підробка довго пролежить без діла, то сталь може покритися іржею, а всі механізми заклинят.

Досвідчений експерт знає, як відрізнити швейцарський ніж від підробки. Новачкові в цьому плані доведеться проявити уважність, а також детальніше розібратися у всіх нюансах і ознаки китайських копій.

Є ще одна проблема. Виробник пропонує досить велику кількість модифікацій, а також версій ножів. Частина з них випущені лімітованою серією. З-за цього порівняти їх з оригіналом стає ще складніше. А шахраї активно цим користуються.

Щоб не стати жертвою обману, назвемо вам далеко не одна ознака того, як можна відрізнити інструмент. Ви легко навчитеся розбиратися в тому, що підробка, а де оригінал.