Як відрізнити шуруповерт Макіта оригінал від підробки

Посібник з самостійного визначення підробки шуруповерта Макіта. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція

Всім привіт! Практично у кожного чоловіка в будинку є набір електроінструментів. В цей дриль, шуруповерт, болгарка і пр. Є виробники, продукції якої довіряють більшість покупців. Яскравим прикладом такого бренду є Макіта. Багато хто думає придбати їх фірмові замінники викруток. Питання в тому, як відрізнити шуруповерт Макіта оригінал від підробки.

Популярність бренду призвела до появи великої кількості фальшивок. І багато з них виглядають ідентично. Але це тільки на перший погляд.

При детальному вивченні можна зрозуміти, як відрізнити шуруповерт Макіта від підробки, і не попастися на виверти шахраїв.

Головні поради

Щоб у вашому розпорядженні не виявився шуроповерт Макіта підробка замість оригіналу, спирайтеся на 2 головних ради.

Перший полягає в ціні. Ніколи не ведіться на привабливий цінник. Якісний електроінструмент не може бути дешевим. Порівняйте ціну з цінниками в офіційному магазині. Якщо вона нижча на 1000 рублів і більше, це явна ознака підробки.

Ще одна порада в тому, щоб вибирати тільки перевірені і надійні магазини. Практика показує, що підробка реалізується через дрібні магазинчики і Інтернет. Причому це приватні оголошення. Нібито купив, не підійшов, тепер хочу швидко продати. Це широко використовуваний інструмент маніпуляції.

Якщо хочете взяти оригінал, звертайтеся у фірмові магазини. Там нададуть усі документи, сертифікати і дадуть гарантії захисту від фальшивок.