Як відрізнити справжній пістолет від підробки

Захистіть себе від фальсифікату та контрафакту, прочитавши покрокову інструкцію щодо розрізнення підробки пістолета від оригіналу. Детальна інформація за самостійним визначенням

Привіт! Тема може і не найприємніша. Зате не виключено, що отримані знання колись пригодяться, вбережуть здоров’я і навіть збережуть життя. Адже говорити ми будемо про те, як відрізнити справжній пістолет від підробки.

На щастя, з подібними фальшивками доводиться стикатися не так що, якщо говорити про звичайних людей. А ось поліцейські, представники різних правоохоронних органів, а також охоронних служб та інших подібних відомств цим похвалитися не можуть.

Кому і для чого це потрібно

Немає сенсу приховувати, навіщо, а також кому можуть знадобитися схожі на справжню зброю пістолети.

В корисливих цілях такими пристроями користуються злочинці. Дістати справжній бойовий пістолет складно. Та й з такою зброєю загриміти у в’язницю на значний строк легко. Причому навіть необов’язково застосовувати його щодо людей. Досить зберігати його без офіційного дозволу.

Також не варто забувати, що при вчиненні злочину, якщо у зловмисника ще й виявлять нелегальну зброю, це стане вагомим обтяжуючим фактором.

Тому дрібні шахраї, а також любителі гострих відчуттів беруть іграшки або пневматику, направляють на свою жертву, відбираючи телефони, гроші та інші цінності. А людина і не підозрює, що насправді це був шматок пластику. І можна було з легкістю дати відсіч злочинцеві, покласти його на землю і покарати за подібні дії.

Але факт наявності пістолета в руках вселяє страх. Ніколи не знаєш напевно, підробка це чи ні.

Звичайно, несправжні, але дуже схожі пістолети можна використовувати і для інших цілей:

  • іграшка для дітей;
  • наочний посібник у різних установах;
  • реквізит для реклами, а також кіно;
  • театральний реквізит;
  • інструмент для занять бойовими мистецтвами і уроків по самообороні;
  • розіграші друзів і знайомих.

Все це приклади безневинного і корисного навіть застосування копій справжньої зброї.