Штиль 660: як відрізнити від підробки

Дізнайтеся, як правильно відрізнити підробку бензопили Stihl MS 660 від оригіналу по інструкції з наочними фото. Актуальні поради, які вбережуть вас від фальсифікату та контрафакту

Всім привіт! На російському ринку продають товари різних цінових категорій. Є відверто бюджетні рішення, від яких не варто чекати видатних характеристик, а також тривалого терміну служби. Але добре, якщо покупець знає, що він бере. І свідомо купує дешевий інструмент. Зовсім інакше, коли куплена пила Stihl MS 660 — підробка.

Основний потік підробленої продукції йде з Китаю. Там же випускається і неоригінальна бензопила провідного виробника в особі Stihl. Особлива любов у шахраїв спостерігається до моделі Штиль 660. Її простий і легко повторюваний дизайн, а також високий рівень попиту призвели до виникнення неприємної ситуації.

У чому особливості Stihl MS 660

Важливо знати, купуючи Штиль 660, як відрізнити від підробки оригінальний інструмент. Купивши китайський аналог, ви навряд чи будете приємно здивовані характеристикам і можливостям підробки.

Погано те, що ціна часто стоїть така ж, як на оригінальний інструмент. Тільки китайська модель і близько не може показати те, що може пила оригінал. При цьому підроблені бензопили Stihl зустрічаються часто.

Є кілька способів зрозуміти, що придбана бензопила Stihl 660 підробка.

Справжній німецький інструмент відрізняється високою потужністю в 7,1 кінську силу. Важить понад 7 кілограм. Потужність дозволяє використовувати його в умовах високого навантаження. Це інструмент професійного рівня. Він один здатний впоратися з обробкою значного ділянки лісу. Цьому сприяє якість збірки, а також надійний блок управління і кожна закладена виробником технічна характеристика.

Серед головних особливостей моделі Штиль 660 варто виділити такі:

  • передбачений інтегрований антивібраційний вузол;
  • закладена функція для попереднього підігріву карбюраторною системи;
  • застосовується в конструкції натяжка для бічного ланцюга типу;
  • задіяний контролер одноручного типу;
  • паливний бак закривається спеціальною кришкою;
  • є зворотний декомпресійний клапан (він же компенсатор);
  • система Ematic відповідає за змащування ланцюга;
  • у конструкції використовується спеціальна рукоятка, яка називається ElastoStar.

Так, повноцінно зрозуміти, оригінал перед вами або фальшивка, можна в процесі експлуатації.

Але буде краще, якщо ви зможете ідентифікувати копію ще до покупки. У цього виробника є й інші проблеми з імітаціями їх продукції. На ринку зустрічаються підроблені ланцюга Штиль, а також неоригінальне масло Stihl.