Підроблені шуруповерти Bosch – як відрізнити від оригіналу

Дізнайтеся, як самому визначити підробку свердел по бетону Bosch. За якими ознаками можна розпізнати справжність при купівлі товару. Поради щодо вибору якісного товару

Всім привіт! Як ви вже зрозуміли, сьогодні говоримо про підроблені шуруповерти Bosch. Придбати собі такий електроінструмент хочуть багато. Не підроблений, а оригінальний.

Це якість, багаторічний термін служби при порівняно невеликій вартості.

Компанія Bosch — багатопрофільне підприємство, яке має безліч заводів і складальних цехів. Під цим брендом збирається велика кількість пристроїв, побутової техніки, запчастин для автомобілів та ін

В сегменті будівництва та ремонту цінуються їх електроінструменти. Хороші відгуки отримали бошовские шуруповерти.

Відмітні особливості підробок

Розібратися з тим, як відрізнити підроблений шуруповерт Bosch може кожен. Для цього потрібно проявити пильність і бути уважним при покупці пристрою. Як і у випадку з шуруповертами і фірми Dewalt, Makita.

Часто на ринках, біля метро і в інших точках продажу можна зустріти торговців електроінструментами. Вони пропонують купити валізу з шуруповертом в заводському зеленому або синьому кейсі. Стверджують, що це оригінал, та ще й за низькою ціною.

На питання про те, чому так дешево, звучать одні й ті ж відповіді. Нібито він не потрібен, є інший, дістався у спадок, подарували або потрібні гроші швидко.

Розраховувати на гарантію та сервісне обслуговування у такого продавця не варто. Та й ціна обертається проблемами в експлуатації. Підроблені електроінструменти потенційно небезпечні для здоров’я і життя. А також і для цілісності об’єкта, де проводяться ремонтно-будівельні роботи з використанням цього прилад.

Є кілька ознак, за якими можна ідентифікувати шуруповерт фірми Bosch.

Завжди потрібно перевіряти якість. Цей прилад має відмітні особливості, як і підробка. І розпізнати їх справа не хитра.

Якщо вам намагаються продати підробку, дійте обачно і не ведіться на низьку вартість.

Тепер докладно про те, як відрізнити підробку шуруповерта Бош і що його видає.