Підроблений шуруповерт Dewalt: як відрізнити від оригінального

Відмінності між підробкою свердел по бетону Dewalt і оригіналом. Без досвіду експертної оцінки визначити справжність читайте в наочній статті. Якою буває фальсифікат

Всім доброго часу доби! На жаль, але покупка підробленого електроінстурмента в нашій країні не рідкість. Багато хто вже стикався з цією проблемою, а інші не хочуть повторення чужих помилок.

Варто зауважити, що підроблений шуруповерт Dewalt зустрічається значно рідше, ніж ті ж Bosch або Makita. Чим саме це пояснюється, сказати складно.

Але оскільки підробка все одно існує на ринку, потрібно постаратися її уникнути. Справжній Dewalt має хороші технічні та експлуатаційні характеристики, а також відмінно справляється зі своїми завданнями. Але якщо інструмент виявиться підробленим, це потенційно загрожує серйозними наслідками.

Підробка або несертифікований товар

Часто ці поняття плутають між собою, вважаючи їх синонімами.

Підробка або контрафакт передбачає, що інструмент виготовляється кустарним методом, порушується технологія і заявлені характеристики не відповідають дійсності. Тут головне завдання тіньового виробника зробити зовні схожий шуруповерт. А на внутрішніх компонентах істотно економлять, роблять погану ізоляцію, застосовують деталі низької якості.

Як підсумок, підробка не може виконувати повною мірою свої функції. Вони швидко виходять з ладу і не підлягають ремонту.

Але є і таке поняття як несертифіковані шуруповерти виробництва Девалт. Тут мова не йде про підробки свердел по бетону Dewalt. Фактично це оригінал, тільки в нього немає сертифікатів для реалізації в нашій країні. Ціна зазвичай трохи нижче, та замовити такі інструменти можна онлайн через сторонні сайти.

Відрізнити виріб сертифіковане від несертифікованого дуже складно. Адже інструменти є ідентичними, оскільки виробляються на заводі Dewalt.

Але купувати їх все одно настійно не рекомендується. На те є кілька причин:

  • Гарантія не діє. Якщо ви купите такий оригінал, призначений для реалізації в інших країнах, при зверненні в сервісний центр вам відмовлено в гарантійному обслуговуванні. Це сірі шуруповерти;
  • Інше напруга. Буває так, що Dewalt орієнтований на США або інші країни, де напруга в мережі відрізняється. Якщо в США це 110 Вт, у нас 220 В;
  • Інша частота змінного струму. Якщо брати США, то там 60 Гц, а у нас 50 Гц.

Розбіжність у характеристиках призведе до дуже сумних наслідків. Інструмент моментально згорить, варто лише підключити його до мережі, на яку він не розрахований.

А офіційний представник Dewalt в РФ не буде нести відповідальності на несправність інструменту, який призначений для інших країн.

Ось і виходить, що несертифіковані і підроблені шуруповерти фірми Девалт однаково погане рішення для покупки електроінструменту.