Підроблений шуруповерт Dewalt: як відрізнити від оригінального

Відмінності між підробкою свердел по бетону Dewalt і оригіналом. Без досвіду експертної оцінки визначити справжність читайте в наочній статті. Якою буває фальсифікат

Всім доброго часу доби! На жаль, але покупка підробленого електроінстурмента в нашій країні не рідкість. Багато хто вже стикався з цією проблемою, а інші не хочуть повторення чужих помилок.

Варто зауважити, що підроблений шуруповерт Dewalt зустрічається значно рідше, ніж ті ж Bosch або Makita. Чим саме це пояснюється, сказати складно.

Але оскільки підробка все одно існує на ринку, потрібно постаратися її уникнути. Справжній Dewalt має хороші технічні та експлуатаційні характеристики, а також відмінно справляється зі своїми завданнями. Але якщо інструмент виявиться підробленим, це потенційно загрожує серйозними наслідками.

Підробка або несертифікований товар

Часто ці поняття плутають між собою, вважаючи їх синонімами.

Підробка або контрафакт передбачає, що інструмент виготовляється кустарним методом, порушується технологія і заявлені характеристики не відповідають дійсності. Тут головне завдання тіньового виробника зробити зовні схожий шуруповерт. А на внутрішніх компонентах істотно економлять, роблять погану ізоляцію, застосовують деталі низької якості.

Як підсумок, підробка не може виконувати повною мірою свої функції. Вони швидко виходять з ладу і не підлягають ремонту.

Але є і таке поняття як несертифіковані шуруповерти виробництва Девалт. Тут мова не йде про підробки свердел по бетону Dewalt. Фактично це оригінал, тільки в нього немає сертифікатів для реалізації в нашій країні. Ціна зазвичай трохи нижче, та замовити такі інструменти можна онлайн через сторонні сайти.

Відрізнити виріб сертифіковане від несертифікованого дуже складно. Адже інструменти є ідентичними, оскільки виробляються на заводі Dewalt.

Але купувати їх все одно настійно не рекомендується. На те є кілька причин:

 • Гарантія не діє. Якщо ви купите такий оригінал, призначений для реалізації в інших країнах, при зверненні в сервісний центр вам відмовлено в гарантійному обслуговуванні. Це сірі шуруповерти;
 • Інше напруга. Буває так, що Dewalt орієнтований на США або інші країни, де напруга в мережі відрізняється. Якщо в США це 110 Вт, у нас 220 В;
 • Інша частота змінного струму. Якщо брати США, то там 60 Гц, а у нас 50 Гц.

Розбіжність у характеристиках призведе до дуже сумних наслідків. Інструмент моментально згорить, варто лише підключити його до мережі, на яку він не розрахований.

А офіційний представник Dewalt в РФ не буде нести відповідальності на несправність інструменту, який призначений для інших країн.

Ось і виходить, що несертифіковані і підроблені шуруповерти фірми Девалт однаково погане рішення для покупки електроінструменту.

Характерні ознаки підробки

Тепер поговоримо про те, як себе видає підроблений шуруповерт відомої марки Dewalt.

Тут є кілька характерних ознак:

 • Якість збірки. У оригіналу ніколи не буде широких зазорів між елементами і задирок;
 • Кейс. Тут аналогічна ситуація. Дивіться на можливі зазори і дефекти на кейсі з пластику. Якщо його якість викликає сумніву, перед вами напевно фальшивка;
 • Рукоятка. Справжні шуруповерти від компанії Dewalt мають продуману рукоятку. На неї передбачено наявність гумових вставок. У підробок замість гуми використовується пластик;
 • Серійний номер. У кожного приладу він свій. Зайдіть на офіційний сайт компанії і перевірте номер у режимі онлайн. Якщо видасть помилку при перевірці, то вам продали підробку;
 • Акумулятор і зарядний пристрій. Неоригінальна продукція часто комплектується зарядними пристроями, які нагадують звичайні мобільні зарядки. У оригіналу це повноцінний блок, який поміщається всередину корпусу свердла.

Хороший рівень захисту німецького електроінструменту мінімізує кількість кустарних аналогів. Тому і підробок у Dewalt не так багато.

Як не помилитися при покупці

Ще кілька порад, які допоможуть придбати оригінальний шуруповерт, а не ризикувати з можливим придбанням підробки.

 • Ніколи не беріть техніку на ринках. Це найбільш активний джерело розповсюдження контрафактної продукції. Велика частка підробок Dewalt та інших електроінструментів продається через ринки;
 • Уникайте універсальних торгових майданчиків в мережі Інтернет. Це стосується сайтів-аукціонів, дошок оголошень тощо оригінал Тут зустрічається рідко;
 • Не беріть шуруповерти в гіпермаркетах. Продається абсолютно все. І за якістю реалізованого товару складно встежити;
 • Візьміть з собою фото та характеристики оригінального шуруповерта, відвідавши офіційний магазин. Якщо ви бачите невідповідність по зовнішності або параметрами, то вам намагаються продати фальшивку;
 • Вивчіть документи на інструмент. Серійний номер на корпусі зобов’язаний співпадати з тим, який вказано в документах;
 • Переконайтеся в наявності знака PCT. Він наноситься на шильдик або вказується в документах. Якщо його немає, перед вами підробка.

Банально подивіться, на роботу якої мережі розрахований прилад. Якщо там написано 110 В, це шуруповерт для США, і при наших 220 В він моментально вийде з ладу при підключенні.

Підводимо підсумки

На користь свердел по бетону Dewalt говорить той факт, що їх підробляють рідше, ніж ті ж шуруповерти Makita.

Але це ще не означає повну відсутність контрафактної продукції. Тут частіше зустрічаються несертифіковані вироби, які також купувати не варто. Про можливі ризики ви вже знаєте.

Якщо орієнтуватися на офіційні магазини і все ретельно перевіряти перед купівлею, у розпорядженні виявиться один з кращих жіночих сумочок в світі. Об’єктивно бренд Dewalt знаходиться на вершині рейтингів. Ціна себе виправдовує. Це розумне вкладення грошей в надійний електроінструмент.

А що думаєте про шуруповертах Dewalt ви? Якого бренду і моделі віддаєте перевагу і чому?

На цьому у мене все. Спасибі за увагу!

Підписуйтесь, коментуйте, задавайте питання і розповідайте про наш проект своїм друзям!