Як відрізнити перфоратор Бош оригінал від підробки

Актуальні методи відмінності підробки перфоратора Bosch від оригіналу. Дізнайтесь із статті, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Здрастуйте, дорогі друзі! Сьогодні розповім про те, як відрізнити перфоратор Бош оригінал від підробки, а також не стати жертвою шахраїв.

Кількість контрафактних інструментів стрімко зростає. Їх все більше на російському ринку. Bosch не може закрити підпільні виробництва. Але є можливість навчити клієнтів відрізняти справжні пристрою від копій.

Про проблеми підроблених перфораторів говорити не потрібно. Це низька якість, слабка надійність, а також нетривалий термін служби.

Трохи про перфоратора Bosch

Оригінал і підробка від Bosch відрізняються один від одного. Це зрозуміло і на прикладі свердел по бетону Bosch.

так само підробляють різні шуруповерти інших фірм. Це Makita, німецька марка Dewalt та ін

Є у компанії Бош ряд підприємств. І в Китаї теж. Там випускають інструменти за ліцензії. Вони такі самі оригінали, як і ті, що зібрані в Німеччині. Налагодити виробництво в Піднебесній вигідніше.

Перфоратор фірми Бош ділиться на 2 категорії:

  • побутові;
  • професійні.

Побутовий інструмент має меншу вагу, а також відрізняється потужністю до 900 Вт. У них слабо працює охолодження мотора і є помітна віддача при ударному свердлінні. Але для дрібних робіт їх вистачає.

Професійні перфоратори відрізняються:

  • високою потужністю;
  • системою гасіння вібрації;
  • ефективною системою охолодження двигуна;
  • тривалим терміном служби;
  • тривалою роботою під навантаженням.

Оригінальний інструмент важкий і порівняно дорогий.

Але підроблений агрегат тих же характеристик і можливостей дати не може. Зате може змусити даремно витратити гроші, а також змусити незабаром купувати новий перфоратор.

Зрозуміти, що купується перфоратор Бош підробка, не так складно. Є кілька характерних ознак.