Як відрізнити оригінал апарату Стронг 210 від підробки

З інструкції дізнаєтеся, як правильно самому визначити оригінальність апарату Strong 210. Які особливості мають підробки. Поради щодо вибору якісного товару

Привіт, друзі! Послуги манікюру вкрай затребувані. Багато дівчат, а зараз і чоловіки, займаються цим в салонах, а також на дому. Але щоб якісно обробити нігті клієнта, потрібно використовувати сучасний і ефективний апарат. Купуючи подібний девайс, переконайтеся, що він фальшивий. Тому сьогодні говоримо про Стронг 210 — як відрізнити оригінал від підробки.

Апарати для манікюру бренду Strong є популярними на російському, а також міжнародному ринку. Особливо кілька моделей.

З-за високого попиту апарати почали підробляти. Серед них і 210 модель.

Так що далі про Strong 210 — як відрізнити підробку від оригіналу.

Подделываемые аналоги

Те, що на ринку є під брендом Стронг підробка і оригінал відомо давно. Апарат, яким роблять манікюр, від підпільного виробника, значно гірше виконує функції. Часто виходить з ладу за короткий проміжок часу.

В компанії Strong відзначають, що основний упор серед шахраїв робиться на копіювання таких моделей.

  • Strong 90N/102. 90 серія є найпершою лінійкою манікюрного обладнання, яка вийшла на ринок. Приблизно тоді ж їх і почали підробляти. Але якість копій посереднє. Відрізнити оригінал вкрай просто;
  • Strong 210/105L. Популярний пристрій. Найпоширеніше. Тому підробляють частіше за інших.

Якщо хочете отримати оригінал, обходьте стороною ці моделі.

Але варто визнати, що 210 модель одна з кращих, якщо не краща. Тому багато хто віддає перевагу ризикнути, але купити такий апарат.

Всім буде цікаво дізнатися про апарат Стронг — як відрізнити оригінал від підробки. Розглянемо питання на прикладі 210 моделі.