Як відрізнити справжній Цептер від підробки

Список ознак, за якими можна відразу визначити підробку Цептер. Чим характеризується контрафакт і фальсифікат. Актуальні та докладні поради покупцям.

Привіт! Погана та господиня, яка не мріє про якісної посуді фірми Zepter. І поганий той чоловік, який не купує своїй дружині фірмові набори посуду та ножі. Це, звичайно, жарт. Але тема зовсім неабияка. Говоримо сьогодні про те, як відрізнити справжній Цептер від підробки.

Скільки разів траплялося так, що хтось купував Цептер за вигідною ціною, радів, розповідав про це друзям і подругам. А коли справа доходила до готування і експлуатації, виявлялося, що це дешева і дуже низькоякісна підробка.

Щоб не стати жертвою шахраїв, необхідно дізнатися, що видає себе Цептер підробка, а також на які моменти варто звертати особливу увагу при покупці.

Трохи про компанію

Перш ніж торкнутися таку тему як підробка продукції Zepter, хотілося б кілька слів сказати про сам бренд.

Повна назва — Zepter International. Це міжнародний холдинг, що спеціалізується на виготовленні та продажу предметів побуту. Це споживчі товари і продукція краси. Заснували фірму в 1986 році в місті Лінц (Австрія). Штаб-квартира при цьому знаходиться в Швейцарії.

Саме в 1986 році були представлені набори посуду, виготовлені з нержавіючої сталі, а також аксесуари сервірування.

Зараз аксесуари для сервірування столів продаються під іншим брендом, який називається Home Art.

Виробництво велося на власному заводі Menfi Industria, розташованому в місті Мілан, Італія.

З 1993 року бренд офіційно з’явився в Росії, відкривши свій офіс у Москві. Потім почали з’являтися філії. У містах, де немає офісів, працюють офіційні представники.

При згадці бренду Zepter у більшості людей виникають асоціації з посудом, а також ножами. Не варто плутати з оригінальними швейцарськими ножами, які до Zepter не мають ніякого відношення.