Як відрізнити оригінальну болгарку Макіта від підробки

Актуальні методи відмінності підробки болгарки Макіта від оригіналу. Дізнайтесь із статті, чим відрізняється справжній товар від неякісного фальсифікату перед покупкою

Здрастуйте, шановні читачі! Купуючи будь-який електричний інструмент, будь то шуруповерт, дриль або болгарка, завжди розраховуєш на якість, а також ефективність пристрою від перевіреного бренду. Але проблема в тому, що за відомою назвою може ховатися обман. Продукція, яка не відповідає заявленим характеристикам. Та й взагалі, виконана далеко не тим виробником, про який пишуть на упаковці.

Сьогодні говоримо про те, як відрізнити Макиту оригінал від підробки — болгарка на прицілі.

Варто додати, що про засоби визначення підроблених пристроїв Makita вже розповідали. Можете почитати. Зараз же конкретно про шліфувальний агрегат.

Болгарка — це скоріше народна назва. Правильніше називати інструмент УШМ. Тобто кутова шліфувальна машинка. Або шліфмашина. Хоча від назви суть не зміниться.

Як розпізнати обман

Перш ніж розповісти про те, як відрізнити болгарку Макіта від підробки, варто уточнити деякі моменти.

Зараз прогрес стрімко йде вперед. Раніше розпізнати фейк було гранично просто. Якість було настільки низьким, що підробку видавало буквально все.

Але поступово у підпільних виробників з’явився доступ до деяких секретів. Обзавелися поліпшеним обладнанням. Це дозволило сильно наблизитися до справжньої продукції. Візуально відрізнити часом неможливо. При цьому залишилися й ті види підробок, які можна вважати відвертим копіюванням.

Давайте дізнаємося, як можна визначити підроблений інструмент бренду Makita в особі кутошліфувальною машини.