Як відрізнити Макиту оригінал від підробки: докладна інструкція

Дізнайтеся відмінності між підробкою Макиты і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки має фальсифікований товар

Привіт, друзі! Чоловік знає цінність якісного електроінструменту в будинку. Незамінні помічники у багатьох справах. І тут часто вибирають Makita. Чудовий бренд. Але є проблема. Це підробка Макіта.

Попит на електроінструмент цієї фірми призвів до появи великого числа контрафактних пристроїв. Тепер клієнтів цікавить не тільки вибір конкретної моделі. Але ще важливо знати, як відрізнити Макиту оригінал від підробки.

Цей інструмент має ряд захисних рішень від копіювання. На жаль, виробник не в силах зупинити потік копій. Але зате може підказати відмінності, які видають справжній агрегат.

Різновиди підробок

Не завжди з першого погляду можна зрозуміти, що цей інструмент Makita підробка.

вся справа в рівні копії. Є пристрої, відмінності яких мінімальні. А є продукція відверто низького рівня виконання. Із спільного з справжніми апаратами там тільки назва на упаковці.

Фактично розрізняють 3 види підробок.

  • Нелегальна продукція. Це не копії. Це оригінальні інструменти, але призначені для збуту в інших країнах. Офіційну сертифікацію в РФ не проходять. Нехай це і оригінальні девайси, але на них не поширюється гарантійне обслуговування. Плюс Макіта для тих же США розрахована на інше напруга і параметри електромережі. Підключивши його до Росії на 220 В, інструмент може згоріти;
  • Копії хорошого рівня. Це вже підробки. Але виконані якісно. Продають за ціною трохи нижче оригіналу. Зустрічаються добротні екземпляри. Але до рівня справжньої Макиты не дотягують. Гарантії немає, сервіс в обслуговуванні відмовить;
  • Дешеві підробки. Китайський ширвжиток. Зовні видають за оригінал. За фактом інструмент збирається з дешевих матеріалів. Порочать бренд Makita. Поверхневий огляд дає зрозуміти, що це фейк. Працюють мінімум часу, а потім зникають.

тобто навіть якісна копія не дає ніяких гарантій.

та й навряд чи людина захоче витрачати гроші на Макиту, отримуючи замість відомого бренду жалюгідну пародію.