Як відрізнити справжні картини від підробки

Як відрізнити оригінал від картин репліки/підробки в експертному матеріалі. Дізнайтеся, за яким відмінностям можна легко і швидко виявити підроблений товар перед покупкою

Види підроблених картин

У світі існують досить відомі підробки картин, коли невідомі художники створювали ідентичні оригіналу зображення. Але про них говорити практично безглуздо. Світові шедеври контролюються особливо ретельно. Більшість з них знаходяться в галереях та музеях.

Якщо говорити про звичайних покупців, які при цьому дозволити собі купити картини досить відомих авторів, то тут потрібно пам’ятати про існування 2 видів підробок.

  • Репродукції. Це картина-підробка, яку намалював досить професійний художник. Але при цьому мова йде про копії більш відомого твору мистецтва. Це пародії на різних авторів. Тобто шахраї видаються видати репродукцію за оригінал. Тут майстер використовує такі інструменти, як полотно, фарби, пензлі та полотно. Це може бути живопис, портрети, а також інші види;
  • Друковані копії. В даний час технології дозволяють за допомогою спеціальних принтерів віддавати картини, максимально схожі на оригінал. Проблема лише в тому, що їх не пише рука майстра. Це підробки, які виглядають як оригінал. Можуть детально копіювати зображення, скануючи исходник. Але все одно це підробка.

На деякі картини художників йде не один рік. Іноді продається шедевр належить навіть не до нашої епохи. Це 20 чи 19 століття. Попит серед колекціонерів на подібні речі високий. Тому шахраям вигідно продавати і копіювати щодо відомі картини. Але тільки не ті, що висять в галереях. Тут очевидно, що це не може бути оригінал.

Від цього страждають імениті художники, а також їх родичі. Шахраї користуються чужим ім’ям, копіюють відомі шедеври, і продають за зовсім не маленькі гроші.