Як відрізнити справжній бурштин від підробки: ефективні методи

Відмінності між підробкою бурштину і оригіналом. Без досвіду експертної оцінки визначити справжність читайте в наочній статті. Якою буває фальсифікат

Привіт! У світі існує безліч видів дорогоцінних каменів, а також металів. У їх числі і бурштин. За приблизними даними, у світі щороку добувається близько 800 тонн бурштину. Але при цьому попит на прикраси і сувеніри все одно вище, ніж показники видобувачів. Це стало причиною для появи імітацій, а також підробок. Так що сьогодні говоримо про те, як відрізнити янтар від підробки.

Одна справа, коли людина свідомо купує імітацію, про що повідомляється в описі товару, або говорить продавець. Зовсім інше, якщо людині продають підробку під виглядом справжнього і досить дорогого каменю.

Сучасні досягнення в області хімії і промисловості дозволяють без проблем зробити типу бурштин, який не завжди відрізнить від оригіналу досвідчений майстер.

Ще один нюанс. Фактично такий камінь як бурштин є органічним полімером. За міжнародною класифікацією, це не мінерал, а викопна смола. Володіє безліччю сортів і відтінок, що також негативно впливає на простоту визначення копії.

Але якщо спиратися на певні правила і поради, труднощів з тим, як відрізнити справжній бурштин від підробки, не виникне.