Як відрізнити справжній шовк від підробки

Дізнайтеся відмінності між підробкою шовку і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки

Всім привіт! Одяг, постільна білизна та ряд інших тканинних виробів краще брати з натуральних матеріалів. До числа елітних тканин відноситься шовк. На жаль, але часто натуральну тканину підробляють і продають під виглядом справжньої. Сьогодні дізнаєтеся, як відрізнити шовк від підробки.

В штучному шовку немає нічого поганого. Це синтетичний аналог цього матеріалу.

Але одна справа, коли продавець відразу говорить, що перед вами штучна тканина. І зовсім інше, якщо підробку видають за оригінал.

Ціна на матеріали абсолютно різна. На довірливих і неуважних людей намагаються просто заробити.

Але тепер ви будете розуміти, де натуральний шовк, а де штучний шовковий аналог.

Трохи історії

Країною походження шовку є Китай. Думаю, багато хто про це знають.

З початку свого існування тканина була неймовірно дорогою. Навіть отримати шовковий хустку для більшості людей було недозволеною розкішшю. Шовкові одягу носили тільки в сім’ї імператора.

Спосіб виробництва тривалий час зберігається в секреті. Це була таємниця державного рівня.

Шовк відноситься до категорії елітних тканин. Технології виробництва вдосконалили. Матеріал став краще і якісніше. Але будь-яка річ з цієї тканини коштує досить дорого. Будь то наволочка, хустинку або цілий комплект білизни.

Разом з натуральною тканиною з’явився і штучний аналог. Він далеко не безкоштовний. Але за якістю і відчуттям все одно не може наблизитися до справжнього шовку.

Вони схожі зовні. Щоб ваш гаманець не постраждав, і ніхто вас не обдурив, потрібно краще зрозуміти особливості натурального і штучного шовку.