Як відрізнити справжній місячний камінь від підробки

Експертна інформація щодо правильного виявлення відмінностей між підробкою місячного каменя та оригіналом. Подробиці про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Здрастуйте, шановні читачі! Створюючи різні прикраси, а також ювелірні вироби, крім дорогоцінних металів, використовують різні види каменів. Досить популярним і затребуваним є місячний камінь. Але при покупці будьте уважними. На ринку багато пародій.

Бо сьогодні говоримо про місячний камінь — як відрізнити від підробки. Причому зробити це зовсім не складно. Тут головне знати деякі секрети, а також проявити уважність, купуючи той чи інший виріб.

Звичайно, щоб перевірити, чи це справді натуральний місячний камінь, або якийсь дешевий аналог, радять піднести виріб до штучного світла. Якщо це натуральний самоцвіт, то всередині все буде переливатися, а також мерехтіти.

Якщо ж є сумніви в тому, що цей мінерал підробка, то варто поглянути і на інші способи визначення фальшивки.

Причини появи підробок

Не складно здогадатися, чому підробляють золото, а також виробляють фальшиве срібло. Все робиться заради заробітку на неуважних і довірливих людях.

Ситуація з місячним каменем багато в чому нагадує копіювання бурштину, який не є найдорожчим мінералом, але при цьому все одно активно копіюється.

Місячний камінь є дуже красивим самоцветом. Мінерал також називають адуляром. Вважається, що він володіє цілющими, а також магічними властивостями. Називають природним індикатором. Вдаватися в подробиці не будемо.

Суть в тому, що цей самоцвіт активно підробляють. На те є кілька причин:

  • це природний ресурс, запаси якого обмежені;
  • щоб добути камінь, потрібно витратити багато фізичних сил, а також застосувати важку техніку;
  • матеріал потребує особливих умов обробки, що робить роботу складною і кропіткою;
  • сама по собі порода коштує хороших грошей.

Існують різні способи імітувати натуральний адуляр. Але якщо докласти певні зусилля, а також відштовхуватися від корисних знань, ідентифікувати несправжній місячний камінь не складе труднощів.