Як відрізнити справжню монету царської Росії від підробки

Експерт розповість про відмінності підробки монет царської Росії від оригіналу перед покупкою. Читайте про особливості зовнішнього вигляду у фальшивки

Привіт! Старовинні речі — це не тільки цікаво з точки зоруня історії, але часом ще й досить дорого. Тобто за предмет, якому кілька сотень років, можна виручити кілька сотень доларів. А іноді навіть тисяч або мільйонів. Тому сьогодні і говоримо про те, як відрізнити справжню монету царської Росії від підробки.

Розповімо про те, навіщо підробляють такі монети, як перевірити їх на предмет достовірності і розпізнати обман.

Фальшивки проти підробок

Перед тим як відрізнити підробку монети царської Росії, буде корисно і цікаво довідатися, для чого взагалі їх копіюють.

відразу Врахуйте, що існують підроблені і фальшивки.

Підробки — це створені з недорогих матеріалів вироби, які імітують оригінал. Підробки створюють також і на основі справжніх монет. Тільки їх модифікують, змінюючи рік, або різновид на більш рідкісну і нібито унікальну.

Будь-яка монета буде вважатися підробкою, якщо вона імітує оригінал, але при цьому не має відповідного знаки або позначення копії (репліки). Сюди також входять вироби, яких ніколи не існувало. Їх зазвичай намагаються продати колекціонерам і нумізматам під виглядом пробних монет, які нібито колись хотіли ввести в обіг, але цього так і сталося.

Фальшивки створювалися для звернення в часи, коли царські монети ще були повноцінною грошовою одиницею. Тобто це вироби, виготовлені в ті часи, але не є оригіналом.

Фальшивки представляють набагато більшу цінність, а також інтерес. З них навіть створюють цілі експозиції.

Деякі фальшивки цінуються більше, ніж рядові справжні копійки.