Як відрізнити справжні діаманти від підробки

Експертна інформація щодо правильного виявлення відмінностей між підробкою діамантів і оригіналом. Подробиці про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Всім привіт! Купівля коштовностей — це завжди дорого, але неймовірно красиво. Приводів придбати виріб з огранованим алмазом, тобто діамантом, більш ніж достатньо. Це подарунок коханій людині, кільце, щоб зробити пропозицію, кольє для мами і так далі. Але яким же стає розчарування, коли виявляється, що куплений виріб фальшивка. Враховуючи вартість, потрібно точно знати, як відрізнити діамант від підробки.

Ювелірні магазини не такі бездоганні, як може здатися. За гарними вітринами дорогих бутіках можуть зустрічатися шахраї. Плюс не завжди сам продавець на 100% впевнений в достовірності реалізованого товару.

Покладатися тільки на чесність продавця не можна. Якщо купити несправжній діамант за ціною оригіналу, це означає втрату приблизно 90-95% від вартості. Адже за фактом перед вами виявиться якесь скло. А в кращому випадку мінерал, за властивостями схожий на діамант, але істотно поступається в рівні вартості.

Уникнути покупки підробки не так складно. Тут потрібно знати, як відрізнити справжній діамант від підробки, і застосувати отримані знання на практиці.