Як відрізнити підробку оригінального масла Тотал Quartz

Відмінності між підробкою масла Тотал Quartz і оригіналом. Без досвіду експертної оцінки визначити справжність читайте в наочній статті. Якою буває фальсифікат

Привіт! Навряд чи варто нагадувати, чому важливо заливати в двигун якісне, а також відповідне масло. Але не завжди, купуючи знайому каністру, вона виявляється тим, що намальовано на етикетці. Сьогодні говоримо про масло Тотал — як відрізнити оригінал від підробки.

Оригінал Total Quartz відноситься до числа кращих моторних мастил. Користується стабільно високим попитом. Але з-за цього на ринку зустрічаються численні пародії.

Якщо бути уважним, а також акуратним, ви дізнаєтеся, як перевірити Total Quartz на підробку, і не станете черговою жертвою шахраїв.

Різновиди підробок

Якісне масло — це гарантія тривалої і ефективної роботи мотора.

Підробка — це лотерея, де ймовірність виграти наближається до нулю. Єдина умовна перемога — це не доведений до стану, що потребує капітального ремонту двигуна.

Перш ніж зрозуміти, як відрізнити масло Тотал від підробки, потрібно врахувати існуючі види фейків.

  • Підроблена каністра з низькосортним маслом. У підпільних цехах роблять каністри, схожі на оригінальні. Всередину заливають рідини, що нагадують масло. Що це буде насправді, невідомо;
  • Змішування оригінального і підробленого масла. Такий метод практикують магазини, що реалізують масло з великих бочок, продаючи на розлив. Частина мастила справжня. Але певна частка — це відпрацювання, або просто самі доступні мінеральні сполуки;
  • Заправка сурогатом оригінальної тари. Популярний метод. Суть в тому, щоб придбати даний масло, акуратно злити його, і залити всередину фальшивку. Для покупців найбільший ризик, оскільки по каністрі визначити підробку практично неможливо.

Кожна підробка — це ризик зменшити моторний ресурс. Це ймовірність серйозних поломок, а також дорогого ремонту.

Якість фейків завжди загадка. Але вони ніколи не будуть і на 50% відповідати оригіналу. Це потрібно розуміти.