Як відрізнити оригінальне масло Тойота від підробки

Дізнайтеся відмінності між підробкою масла Тойота і цією продукцією. За якими ознаками можна дізнатися підробленість. Які недоліки має фальсифікований товар

Здрастуйте, дорогі друзі! При виборі моторного масла автовласники орієнтуються на рекомендації виробника, а також враховують погодні фактори і стан машини. Але важливий ще один аспект. Це можлива покупка підробки. Причому ненавмисна. Як ви зрозуміли, сьогодні говоримо про масло Тойота — як відрізнити підробку.

Це популярна мастило для автомобілів японської марки. Вже окремо обговорювалися підробки масел Toyota 5W40, а також Toyota 5W30. Цей матеріал буде узагальнюючим.

Все ж компанія пропонує далеко не одне масло під своїм брендом. Є ще ряд інших різновидів.

Існує оригінал. Але є і підробка. Причому каністра виглядає так само, етикетка дуже схожа. Навіть кольори і шрифт начебто ідентичні. Але є способи як відрізнити оригінальне масло Тойота від підробки.

Вартість

Ціна — це не явний показник. Але ситуації бувають різні.

Від середньоринкової вартості ціна в різних регіонах може відрізнятися на 5-10%. Рідко на 15%. І тут вже варто задуматися.

Але якщо на вітрині стоїть каністра, ціна якої в 2-3 рази нижче середньої по ринку, є підстави для занепокоєння. Походження мастила сумнівне.

Продавець може сказати, що це акція. Мастило продається по знижці за закриття магазину, а також у зв’язку зі святами. Ймовірність є. Але вона мінімальна.

Враховуйте, що накрутка на олію у продавців становить не більше 20-30%. Тепер подумайте. Товар продають на 50% дешевше, ніж в інших магазинах. Навряд чи продавець працює в мінус. Швидше за все це підроблений товар.