Як відрізнити підроблену моторне масло Ельф 5w40

Ознайомтеся з порадами щодо розрізнення підробки масла ELF 5w40 від оригіналу перед покупкою. Дізнайтеся все про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Всім привіт! Якість мастила в двигуні істотно впливає на працездатність, а також ефективність і термін служби ДВС. Тому важливо заливати рідину високого рівня, і всіляко уникати підробок. Популярним рішенням є мастило Elf. Але тут буде актуально з іншої сторони обговорити масло Ельф — як відрізнити підробку від оригіналу.

Попит на продукцію цього бренду призвів до широкому розповсюдженню контрафактної продукції.

Масло, яке за фактом підроблення, може завдати серйозної шкоди двигуну. Мінімум це збиток для бюджету автовласника, якому доведеться найближчим часом знову міняти рідину, а також витрачати гроші на можливе усунення наслідків експлуатації мотора з контрафактною мастилом.

З чого варто почати

Трохи пізніше дізнаєтеся, як відрізнити підроблену моторне масло Ельф 5W40.

Але ще важливо знати один нюанс. Бренд Elf не є самостійною компанією. У 2000 році відбулося злиття Elf з більш великим і солідним концерном Total.

Так що зараз масла Elf є лінійкою Тотал. З-за цього у них використовуються схожі каністри, а також самі мастильні рідини.

Тому обов’язково почитайте матеріал на нашому сайті в розділі «Масла», де детально розповідається про способи визначення підробки Total Quartz. У цій мастила і Elf ряд моментів перетинаються.

Як розпізнати підробку

Тепер до питання про те, як відрізнити підробку масла Ельф.

Існує ряд параметрів, за якими стане зрозуміло, підробка це чи оригінальний моторний складу торгової марки Elf.

Підпільна продукція відрізняється низькою якістю самої рідини. Але ємності намагаються робити так, щоб ввести покупця в оману, і створити ілюзію, ніби це оригінальна упаковка.

Аналогічно обстоїть ситуація з підробками та інших відомих марок моторних масел. Серед них:

 • Idemitsu;
 • Castrol;
 • Shell Helix;
 • Liqui Moly;
 • Лукойл Генезис та ін.

Виділимо кілька категорій відмінностей, за якими можна отримати зрозумілу відповідь на сьогоднішній головне питання.

Каністра

Починати варто з такого складового елемента масла як каністра.

на Жаль, вивчити моторний продукт шляхом лабораторного аналізу складно, дорого, а також не особливо вигідно для звичайного автомобіліста.

Тому шукати оригінал, як і намагатися відгородитися від підробки, доводиться за зовнішніми ознаками.

 • Кришка. Цей елемент ретельно полірують. У підсумку кришки справжніх ємностей мають глянцевий блиск. Є виступаючі ребра, які гладкі, не мають задирок, а також шорсткостей. Верхня частина опукла кришка. Але якщо бачите залишки лиття, то можна стверджувати про підробку;
 • Боковини. У каністри боковини повинні бути однаковими по висоті. Можна зробити завмер від межі до початку мірної шкали. Сучасне обладнання, а також автоматичний процес створення каністр дозволяє скрізь залишати однаковий зазор в 7 мм. У копій, які штампують у підпільних цехах на дешевих верстатах, такої точності не спостерігається;
 • Зазор між відривний спідницею і горловиною. Перш ніж відкрутити кришку, подивіться, який зазор між спідницею і шийкою. У справжньої тари він становить рівно 1,5 мм. Якщо зазор більше, або відсутній, це 100% копія;
 • Дно. На дні тари є 3 паралельні лінії. Відрізняються опуклою формою. Однакові по довжині і висоті. При цьому від кінця ліній до краю дна повинно бути рівно 5 мм;
 • Пружність пластику. Перевірте матеріал на предмет пружності. Простий тест. Натисніть пальцями на бічну частину ємності. Якщо пластик прогнувся, це нормально. Але, прибравши пальця, форма миттєво відновлюється. Якщо ні, це копія. Дуже тонкий, а також надмірно жорсткий пластик — це характерні ознаки контрафактної тари;
 • Маркування. На каністру наноситься маркування у вигляді дати розливу, а також дати виготовлення. Завжди використовується тільки лазерний метод гравіювання. Колір цифр суворо зелений. Між датами різниця не повинна бути більше 30 календарних днів.

Це перше, з чого варто почати, перевіряючи каністру з олією Ельф на предмет достовірності.

Але не єдине, чим себе видає підробка масла Ельф.

Наклейки

Наступна добірка рекомендацій про те, як відрізнити масло Ельф від підробки. Тепер допоможе уважне вивчення етикеток.

 • В оригіналах використовується дороге фабричне устаткування. Якість друку висока. Жодних дефектів, а також размытостей. Ідеальна графіка. Кожна літера легко читається. Кольори яскраві і насичені;
 • В нижньому правому куті наноситься мітка, де вказано літраж каністри. У справжньої тари над значком обсягу додатково присутні 2 маркувальні мітки;
 • Задню частину наклейки роблять у вигляді спливаючого буклету. Внизу зліва завжди наноситься штрих-код, а також додаткові написи. Поруч йде QR маркер. Цих доповнень у фейків немає;
 • Інформація про продукцію наноситься на 3 різних мовах. Один з них російський, якщо мова йде про офіційно поставляються в Росію оліях. В етикетках не допускаються граматичні, а також пунктуаційні помилки. Не повинно бути розлучень і помилок.

Такі знання дозволяють визначити, що пропоноване масло Elf підробка.

Де купити

Тепер ви знаєте, купуючи масло Elf, як відрізнити підробку. Але це не все.

Звертайте увагу на те, де продається товар.

Керівництво компанії дбайливо ставиться до репутації бренду, яка формувалася десятиліттями.

Тому фірма ретельно контролює продавців і магазини, які здійснюють продаж їх продукції.

Зустріти оригінал на стихійних ринках, а також в асортименті незрозумілих торгових точок не можна. У переважній більшості випадків там реалізують контрафакт.

Кожен реалізатор укладає договір з постачальником масла. Офіційний дистриб’ютор перевіряє наявність документів. Важливо, щоб продавець мають правильно обладнану точку, а також чинне ІП або ПП.

Не полінуйтеся перед покупкою зайти на офіційний сайт представника Elf в Росії. Тут є повний список магазинів, що мають офіційний дозвіл на торгівлю в РФ. Про кожен окремий магазин можна знайти відгуки клієнтів. І якщо покупці не задоволені асортиментом, туди звертатися не варто.

Відвідавши магазин, попросіть пред’явити сертифікат відповідності моторного масла. Відправляючи реалізатору партію товару, обов’язково до кожної партії прикладається пакет документів. Причому папір повинен мати підтвердження у вигляді мокрої печатки.

Якщо продавець не хоче показувати документи, або печатка відсутня, то і купувати тут мастило небажано.

Ціна питання

Вартість моторного масла марки Ельф безпосередньо залежить від середніх ринкових показників.

Зрозуміти, що Elf підробка можна і за ціною.

Припустимо, середня ціна по різних магазинах на конкретне олію становить 2000 рублів за каністру об’ємом 4 літри. Для Elf це нормальна ціна, яку легко виправдати високою якістю.

З підозрою потрібно поставитися до магазини, у яких таке ж масло варто 1200-1500 рублів. Так, зниження цін можуть пояснювати різними причинами. Включаючи ті, які охоче віриш. Але це підвищений ризик купити контрафакт.

Ще поширена практика — це акції, знижки, а також спеціальні пропозиції. За їх виглядом продають підробки, або збувають прострочений товар.

Офіційний коментар на цей рахунок такий. Використання простроченого масла прирівнюється до заливання підробки. І за застосування масло з вичерпаним терміном придатності виробник відповідальності не несе.

Підводимо підсумки

Важливо розуміти, що масла марки Elf багато в чому переплітаються з продукцією бренду Total.

Але все ж позиціонуються вони на ринку як продукти різних лінійок. І у них дійсно є свої відмітні особливості.

Це стосується і підробок. Копій масел Elf на ринку досить багато. Але тепер ви володієте знаннями, що дозволяють відрізнити контрафакт від оригіналу.

чи Використовуєте масло Elf? Що скажете про якість та ефективності мастила? Траплялися підробки? Як зуміли відрізнити?

Чекаємо відповідей, а також цікавих історій.

На цьому поки все. Спасибі за увагу! Чекайте нових матеріалів про підробки.

Підпишіться, залиште коментар, поставте питання і розкажіть про проект друзям!