Як відрізнити підроблену моторне масло Ельф 5w40

Ознайомтеся з порадами щодо розрізнення підробки масла ELF 5w40 від оригіналу перед покупкою. Дізнайтеся все про упаковку, зовнішній вигляд і інші ознаки цієї продукції

Всім привіт! Якість мастила в двигуні істотно впливає на працездатність, а також ефективність і термін служби ДВС. Тому важливо заливати рідину високого рівня, і всіляко уникати підробок. Популярним рішенням є мастило Elf. Але тут буде актуально з іншої сторони обговорити масло Ельф — як відрізнити підробку від оригіналу.

Попит на продукцію цього бренду призвів до широкому розповсюдженню контрафактної продукції.

Масло, яке за фактом підроблення, може завдати серйозної шкоди двигуну. Мінімум це збиток для бюджету автовласника, якому доведеться найближчим часом знову міняти рідину, а також витрачати гроші на можливе усунення наслідків експлуатації мотора з контрафактною мастилом.

З чого варто почати

Трохи пізніше дізнаєтеся, як відрізнити підроблену моторне масло Ельф 5W40.

Але ще важливо знати один нюанс. Бренд Elf не є самостійною компанією. У 2000 році відбулося злиття Elf з більш великим і солідним концерном Total.

Так що зараз масла Elf є лінійкою Тотал. З-за цього у них використовуються схожі каністри, а також самі мастильні рідини.

Тому обов’язково почитайте матеріал на нашому сайті в розділі «Масла», де детально розповідається про способи визначення підробки Total Quartz. У цій мастила і Elf ряд моментів перетинаються.