Як відрізнити оригінальне масло Toyota 5w40 від підробки

Пропонуємо ознайомитися з відмінностями між підробкою оливи 5w40 і оригіналом. Читайте про особливості підробленої продукції перед купівлею неякісного товару

Здрастуйте, шановні читачі! Сьогодні говоримо про популярному моторному маслі Тойота 5W40 — як відрізнити підробку.

Це одна з найпопулярніших матеріалів на ринку РФ, Європи і США. З-за цього з’явилися шахраї. Вони заробляють на довірі і неуважності покупців, а також на репутації виробника.

Ідентифікувати підроблене масло Тойота 5W40 можна. Це не так складно. Потрібно знати, куди й на що дивитися.

Оригінальну мастило виробляє корпорація ExxonMobil з США. Склад орієнтований на автомобілі марки Toyota, а також на моделі інших виробників. Саме виробництво ведеться в країнах Євросоюзу. В основному на російському ринку зустрічається Італія.

Зрозуміти, що перед вами підробка Тойота 5W40 можна за кількома ознаками.

Вивчаємо лицьову частину

Нас цікавить каністра, і її лицьова сторона. Саме масло перевірити неможливо. Для цього потрібно знати хімічний склад оригіналу, а також здати на лабораторний аналіз підробку. І порівняти.

Звичайний автомобіліст таким займатися не буде. І не потрібно. Копія або підробка видає себе сама. Тому відрізнити її не складно.

На лицьовій стороні дивіться на такі ознаки:

  • Наклейка з текстом читається чітко і легко. Текст копій розмитий. Зустрічаються помилки;
  • Внизу є batch код. Вказує на дату виготовлення, а також найменування заводу. В справжньому маслі між елементами коду невелику відстань. У підробках код розтягнутий на ширину каністри. Зазори між символами великі;
  • плавні Колірні переходи і органічні. На тлі елементи яскравого жовтого кольору, які переходять у чорні зони. У підробки колір наклейки блідий і більш темний.

Тут все зрозуміло. Йдемо далі.