Як відрізнити підробку оригінального масла Лікві Молі

Посібник з самостійного визначення підробки масла Liqui Moly. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція

Здрастуйте, шановні читачі! Буде справедливо сказати, що Liqui Moly входить в число кращих брендів з виробництва моторних олив, а також автомобільних рідин. Це німецька компанія, відома по всьому світу. Але є одна проблем, що цікавить багатьох, пов’язана з Лікві Молі — як відрізнити оригінал від підробки.

Контрафакт шкодить не тільки репутації компанії з Німеччини. Куди важливіше це збиток, що наноситься машин і двигунів. Люди витрачають гроші, купуючи фейк.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Страждає гаманець, автомобіль простої людини. І це головна проблема, з якою потрібно боротися.

В силах самої компанії Лікві Молі створити умови, що дозволяють навчитися відрізняти контрафакт від оригіналу. Зупинити підпільне виробництво практично неможливо. Тому будемо навчатися виявлення ознак копіювання.

Коротка історія

Не можемо не поділитися деякими подробицями, пов’язаними з компанією Лікві Молі.

Це бренд з Німеччини. Вперше це масло з’явилося у продажу на полицях німецьких магазинів у 1957 році. Саме цей рік вважається датою заснування підприємства.

Існує корпоративна легенда. Якщо вірити їй, то засновник компанії Ханс Хенле якось випадково знайшов у військовому гаражі американців банку з жерсті. На ній було написано Liqui Moly. До того часу військові вже покинули країну, залишивши після себе ряд речей і купи сміття.

Заглянувши всередину банки, там виявилася спеціальна рідина. Заливалася в мотори літаків у випадку, якщо з’являлася раптовий витік масла.

Ця рідина Хенле вирішив доопрацювати, адаптувавши до потреб звичайних цивільних автомобілів.

У 1955 році була оформлена заявка на патент на бренд Liqui Moly. Назва не змінювалася. При цьому невідомо, кому належить це оригінальна назва. Адже історія походження є корпоративною легендою.

Але зате точно відомо, що Ханс Хенле зайнявся пошуками інвесторів, щоб заснувати компанію. Йому це вдалося. У підсумку в 1957 році була зареєстрована компанія. З тих пір стартувало виробництво рідин для машин.

Перший завод з’явився в місті Ульмі. Причому підприємство функціонує досі. Правда, виробництвом олії тут не займаються. Потужності спрямовані на виготовлення присадок, промивних рідин для двигунів, а також іншої автохімії.

А масло виробляють на підприємстві в Саарлуї. Виходить, що у Лікві Молі всього 2 заводу. І обидва розташовані в Німеччині.

Це важливий момент, пов’язаний з тим, як відрізнити масло Лікві Молі від підробки. Потрібно подивитися на країну-виробника. Якщо бачите будь-яку іншу напис, крім як зроблено в Німеччині, це підробка.

Види підробок

Перед тим як відрізнити підробку Liqui Moly, потрібно розібратися, якими бувають пародії на оригінал.

Оригінальний продукт копіюють з однієї причини. Це заробіток. Підробка приносить великі гроші. Навіть одна каністра дозволяє солідно заробити. А коли таких каністр тисячі, то важко навіть уявити, як це рентабельно для підпільних виробництв.

Шахраї не думають про наслідки, до яких призведе заливка в двигун контрафактної мастила. Тут головне отримати прибуток.

Але в силах кожного автомобіліста не дозволити собі заробити.

Важливо розуміти, що оригінал має різну захист, деякі особливості та відмінні характеристики. Зловмисники намагаються це повторити. Але на 100% скопіювати неможливо.

В результаті Лікві Молі підробка буває 3 типів.

  • Підроблена тара. Найбільш поширена контрафактна продукція серед інших масел. Але чомусь Лікві Молі копіюють рідко. Шахраї роблять каністри, які зовні нагадують оригінальні. У них заливається мастило, повністю відрізняється від справжнього масла. Нічого спільного між ними немає;
  • Старі оригінальні каністри. Є підпільні фірми, які займаються збором старих ємностей. Тобто розлив виконується в оригінальну тару. Але кустарне відновлення не дозволяє повернути ємності колишній вигляд на 100%. З’являються моменти, за якими і визначається обман;
  • Нові справжні ємності. Найбільш технологічно складний процес. Суть в тому, щоб придбати даний масло, акуратно викачати мастило, після чого залити всередину підроблену рідина. Проблема збереження цілісності тари. Зрозуміти, що всередині фальсифікат, вкрай складно.

І тут виникає закономірне питання — як відрізнити підробку масла Лікві Молі.

На це питання є декілька логічних відповідей.

Якщо кому цікаво, на нашому сайті можете почитати про підробки масел наступних брендов:

  • Idemitsu;
  • Toyota;
  • Mobil;
  • Castrol;
  • Лукойл і ін

Всю інформацію знайдете у відповідному тематичному розділі.

На що звернути увагу

Тепер безпосередньо до масла Liqui Moly — як відрізнити підробку від оригіналу.

Зробити це можна, гляну на:

  • пробку;
  • етикетку;
  • каністру.

Щоб не виявилося, що куплений моторний складу фальсифікат, приділіть трохи уваги питанню різниці між справжніми і фальшивими маслами.

Пробка

Пробка стане одним з головних ознак в тому випадку, коли для розливу фальсифікату використовували оригінальну тару.

пробки, випускається німецьким брендом, є такі відмітні особливості, а також характеристики:

  • Колір. Чорний, має легкий глянець. Ніяких відтінків, а також домішок бути не повинно;
  • Матеріал. Використовується жорсткий і щільний пластик. Структуру однорідна;
  • Лійка. У пробці є вбудований носик, що виконує функції лійки. Допомагає заливати масло в картер двигуна. На озері обов’язково є пломба, а також захисне кільце;
  • Додатковий захист. З’явилася з 2017 року. На кришці є прямокутник, виконаний точками. Побачити його можна виключно під ультрафіолетовим освітленням.

Ще важливий момент. Кришка завжди щільно притиснута до горлечка. Відкриваючи каністру, кришка не повинна провертатися. Дивіться, щоб під ободом не було зазорів, а також інших дефектів. Перевертаючи каністру, масло ніколи не буде просочуватися через зазори між кришкою і тарою.

Якщо бачите зовні або всередині кришки ознаки розкриття у вигляді надорвавшегося і деформованого пластику, то це явні ознаки підробки.

Етикетки

Етикетку можна назвати обличчям товару.

Багато підробки відрізняються тим, що етикетки нанесені криво, а також мають сліди клею і поліграфію низької якості.

Оригінальні етикетки завжди:

  • наклеєні щільно і ідеально рівно;
  • при намачивании ніколи не відклеюються, а також не відходять;
  • не мають нерівностей, міхурів і смуг клею;
  • відрізняються чіткою поліграфією;
  • пропечатані грамотно, без помилок;
  • містять повний перелік інформації.

Що стосується інформації, то етикетки оригінального олії містять складу продукції, адреса виробника (юридична та фактична), а також інструкції по застосуванню.

Прочитати текст оригінальної етикетки можна без проблем. Завжди присутні штрих-коди, за якими можна виконати онлайн перевірку на справжність. Але на 100% код гарантувати захист від контрафакту не може.

Ще є задня етикетка. Фактично це буклет. Етикетка розкривається, і на неї наноситься вся інформація про продукцію на декількох мовах.

Особливість задній наклейки в тому, що внутрішня поверхня має самоклеючий шар. Це дозволяє розкрити буклет, а потім точно так само його закрити.

Каністра

Далі їде тара, куди розливається масло.

Зрозуміти, що Liqui Moly підробка, можна по ємності.

У оригінальною тари такі характеристики, а також особливості:

  • виготовляється з щільного пластику;
  • колір завжди однорідний;
  • поверхня матова, насичена;
  • непомітні, гладкі, а також рівні шви;
  • не видно явних ознак спайки;
  • збоку і на дні пропечатана дата;
  • різниця між числами не більше 2 днів.

З 2017 року німецька компанія перейшла на більш компактний вид ручок.

Поширені міфи

На завершення хочеться розповісти про кількох міфах, пов’язаних з підробленим, а також оригінальним маслом марки Лікві Молі.

  • Відрізнити підробку можна по товщині пластику. Популярне оману. Так, одні каністри жорсткіше, інші м’якше. Але в обох випадках вони бувають оригінальними, а також підробленими. Тут важливо додати, що найбільш товстий пластик у каністр для Liqui Moly робить компанія Diense. В інших матеріал м’якше;
  • Оригінал відрізняється від підробки по виробнику тари. Німецька компанія каністри не виробляє. Ведеться закупівля у партнерів. Причому відразу в декількох. Це дозволяє при виникненні проблем з одним постачальником не зупиняти виробництво. Основними виробниками є компанії Diense, Lider A і STP. Між ними є різниця по відливу, штампуванні та іншим моментам. Але всі вони оригінальні.
  • Підробку виділяє задня наклейка. Оману. Для різних каністр, а також країн, куди вони поставляються, використовуються різні задні наклейки. Є і звичайні, а не тільки наклейки-буклети. Залежно від партії, наклейки також відрізняються. Але до них пред’являються загальні вимоги. Це міцність, якість друку, легкість відклеювання і приклеювання, а також відсутність орфографічних і пунктуаційних помилок;
  • Довжина ручки підробок та оригіналу різна. Міф, пов’язаний з оновленням дизайну, який почався в 2017 році. Наприкінці 2018 року всі види масла почали розливати в тару нового типу. Тоді цей міф був на піку популярності.

Варто відзначити, що у випадку з Liqui Moly тару німецького бренду підробляють рідко. В основному використовують старі ємності, відмиваючи, відновлюючи їх.

Об’єктивно Лікві Молі — це один з кращих виробників моторних масел. Але популярність призвела до розповсюдження підробок.

Пам’ятайте, ви завжди можете придбати оригінал з доставкою в Яндекс Маркет

Тепер знаєте, як визначити фальшивку. А тому зможете бути впевненими, що в двигун потрапила мастило найвищої німецької якості.

Що думаєте про Liqui Moly? Користуєтеся продукцією бренду? Які рідини випробували? Як результат?

Чекаємо ваших відповідей.

А на цьому поки все. Спасибі за увагу!

Підпишіться, залиште коментар, задайте питання, а також розкажіть про проект друзям!