Як відрізнити справжній Zic від підробки

Тонкощі за визначенням оригіналу Zic. Як можна самому обчислити підробку в продукції читайте в експертному керівництві. Шахрайство

Привіт! Роль моторного масла, як і масла для коробки передач, всім добре відома. І тут вкрай важливо вибрати рідина високого рівня якості. Багато вибирають продукцію ZIC. Так, це відмінні склади. Але є проблема. Це контрафактна і фальшива продукція. Тому ви повинні дізнатися про те, як відрізнити справжній ZIC від підробки.

Компанія ЗІК з Південної Кореї застосовує цілий комплекс захисних заходів. Але, на жаль, повністю викорінити існування підпільних, а також нелегальних виробництв неможливо.

У чому автовласнику потрібно покладатися на свої знання і уважність. Сьогодні ви дізнаєтеся про масла ZIC — як відрізнити підробку, і на які ознаки потрібно орієнтуватися.

Колірна палітра каністр ZIC

Для початку варто запам’ятати, що кожна каністра, в якій випускається моторне масло, пофарбована в певний колір. Як і етикетка.

Компанія це зробила не тільки для поділу на лінійки мастил, але також і для того, щоб заплутати шахраїв. Комерційний хід, який допомагає в боротьбі з підробками.

В результаті запам’ятайте наступні комбінації кольорів каністр і етикеток:

  • лінійка TOP має золотисту упаковку, а також чорну етикетку;
  • X9 завжди в золотий каністрі і з такою ж етикеткою;
  • для X7 використовують графітовий колір тари;
  • X5 повинні бути тільки синіми.

Запам’ятати досить легко. Особливо коли знаєте, який саме продукт потрібен під заправку вашого автомобіля.