Масло Лукойл: як відрізнити підробку від оригіналу

Дізнайтеся, як самому визначити підробку масла Лукойл. За якими ознаками можна розпізнати справжність при купівлі товару. Поради щодо вибору якісного товару

Всім привіт! Сьогодні поговоримо про те, як відрізнити підробку масла Лукойл. Ця компанія входить в число найбільших нафтовиробників в Росії і в світі.

Їх моторні масла користуються заслуженим попитом. З виходом нової лінійки продукції збільшилася і якість захисту від підробок.

Саме масло від Лукойл надійно захищає двигун вітчизняної машини, а також іномарки. Каністра цієї мастила є бажаною покупкою для автовласника.

Сам виробник знає, що на ринку поширена підробка. Тому захист, що постійно вдосконалюється і покращується. Поточна ступінь захищеності від копіювання вийшла на новий рівень.

Характерні ознаки підробок

Важливо розуміти, купуючи масло Лукойл, як відрізнити підробку від оригіналу.

Є кілька характерних ознак.

Спираючись на них, ви будете знати при придбанні Лукойл як відрізнити підробку.

Ціна

Не самий очевидний ознака. Але його враховують.

Щоб простіше реалізувати підроблене масло Лукойл, на нього знижують ціну. В середньому ціна від оригіналу відрізняється на 15-20%.

– Зайдіть у магазин і подивіться на ціни. Відвідайте офіційний онлайн-магазин компанії. Тепер порівняйте цінники на одне і те ж масло.

Якщо різниця суттєва, і вам пропонують дешевий варіант, є привід задуматися.

Пластик каністри

Є у компанії Лукойл захист від підробки в особі тришарового пластику. Його використовують при виробництві оригінальної тари.

Якщо підвести ємність на світло, то можна побачити вкраплення фарби типу металік.

У цих ємностей поверхні завжди гладкі, а також відсутні будь-які дефекти.

Щоб виробляти тришарову каністру, компанія Лукойл запозичила технологію у італійських колег, а також використовує сучасні лінії. В кустарних умовах домогтися цього неможливо.

Підроблені каністри зазвичай неоднорідні, не грають на світлі. Плюс видно ознаки грубої спайки між половинками тари.

Етикетка

Ще один спосіб, як відрізнити масло Лукойл від підробки. Це етикетка.

Справжні етикетки вплавляють у каністри. Так вони рівно прилягають, а також не мають пошкоджень на поверхні.

Етикетка відрізняється вологозахистом і не вигорає на сонці. Підчепити її нігтем не вийде. Хоча краю відчуваються пальцями.

Шрифт на етикетці завжди зрозумілий і рівний.

підробок йдуть звичайні наклейки. Для їх вплавки необхідне дороге обладнання. Тому у контрафактної мастила етикетку легко підчепити і відклеїти.

Плюс з лицьової сторони каністри, починаючи з нової лінійки 2019 року, всі написи виконані тільки російською.

Дата виготовлення

Дивіться, щоб у виробництва каністри і розливу олії дата не була однаковою.

Спочатку випускається тара, а вже потім в неї заливається мастило. Ніяк інакше.

Підпільне виробництво допускає помилку. У них дата розливу раніше, ніж дата виготовлення ємності. Тобто, за їх логікою спочатку розлили масло, а потім зробили каністру. Це не логічно. Самі розумієте.

У справжньої мастила в маркуванні на першому ряду прописують дату виробництва олії, а також номер самої партії. Є і другий ряд. Там прописаний код каністри з 10 цифр. Перші дві з них вказують на рік, коли випустили ємність.

Маркування наноситься з допомогою лазера. Знаходиться на тильній частині тари.

Кришка

Над захистом кришки російський виробник, а також його зарубіжні партнери, добре попрацювали.

Кришку зробили так, щоб не допустити використання порожніх ємностей в корисливих цілях шахраїв.

В нових упаковках для моторних масел передбачено застосування подвійної кришки. Одна часто зроблена з поліетилену, а друга зі спеціального пластику. Доповнюється вузол захисним кільцем.

Якщо цей захист відсутній, то перед вами 100% підробка. Купувати її не варто.

Горловину каністри від масла запечатують з допомогою щільної фольги. Її впаюють туди. Легко відірвати фольгу у цій каністрі не вийде.

На бічній частині кришки, а також стопорного кільця є заводський штрих-код. Це дозволяє розділити логотип і напис на 2 частини. Якщо зірвати захист з каністри, то в підпільних виробничих умовах відновити її не вийде. Це запобігає можливості повторного використання тари для розливу сурогатного олії.

На кришці є захисні голограми. Це Genuine і Original. Коли кришка вперше відкривається, то ці голограми зникають. Ще одна характерна ознака справжнього масла.

QR-код

У компанії Лукойл багато нововведень, які спрямовані на підвищення рівня захисту від підробок.

Але не обійшли стороною ще один пункт. Це нанесення QR коду.

Якщо направити смартфон на цей код, і вважати його, можна отримати закодовані дані. Це специфікація моторного масла, а також детальний опис товару.

Скористатися кодом легко. Достатньо мати смартфон з камерою під управлінням ОС Android або iOS. Зчитується код вбудованою камерою, або через додатково встановлене додаток. Залежить від моделі пристрою.

Підводимо підсумки

Компанія Лукойл активно веде боротьбу з шахраями. Їх не влаштовує, що підпільні виробники випускають підробки.

Питання не тільки в розподілі прибутку. Це ще й удар по репутації. Купуючи погану мастило під брендом “Лукойл”, автомобіліст винить у всьому російську компанію. Вказує на те, що вони роблять продукт низької якості.

Але насправді-це сурогат від підпільного цеху. З чого складається масло, і які присадки туди додають, відомо тільки їм. Але ця рідина і на 50% не відповідає якості, а також ефективності оригінального моторного масла.

Дорікнути Лукойл в бездіяльності за розповсюдження підробок не можна. Але викорінити повністю підпільні цехи вони не здатні. Тут завдання автомобіліста не стати жертвою шахраїв. Зробити це не складно. Потрібно тільки знати, що видає підроблене масло.

Перевіряти справжність шляхом експериментів над власним автомобілем не раджу.

Ви заливали підроблене масло? Як це зрозуміли? Що сталося з двигуном?

Чекаю ваших відповідей і історій в коментарях.

У мене все. Спасибі за увагу!

Підписуйтесь, залишайте відгуки, задавайте актуальні питання, а такж розповідайте про наш проект своїм друзям!