Лукойл Генезис: як відрізнити оригінал від підробки

Посібник з самостійного визначення підробки масла Лукойл Генезис. Якими властивостями, зовнішнім виглядом та іншими ознаками повинна володіти справжня продукція

Всім привіт! Компанія Лукойл входить в число провідних виробників масел і нафтопродуктів для машин, а також іншої техніки. Сьогодні поговоримо про Лукойл Генезис — як відрізнити підробку.

Популярність цих моторних масел легко пояснити. Вони відмінно підходять для різних автомобілів, включаючи бюджетні вітчизняні моделі, а також ряд іномарок. Плюс Лукойл пропонує приємну цінову політику. По гаманцю купівля таких мастил не вдаряє сильно.

Але є проблема. Це фальшивки. Зустрічається Лукойл Генезис підробка досить часто. Уникнути покупки контрафактного масла можна. Для цього потрібно знати про характерні ознаки копій.

З чого почати

Не варто навіть питати про те, чи є підробки масла Лукойл Генезис. Звичайно ж є. Причому на російському ринку їх зустрічається велика кількість.

З-за цього на тематичних форумах та в колах автомобілістів часто цікавляться, купуючи Лукойл Генезис 5W40, як відрізнити підробку. Це стосується масел серії Genesis і з іншими параметрами в’язкості, а також з іншими фізико-хімічними характеристиками.

Щоб не перевіряти масло на справжність, найпростіше відвідати офіційний магазин і купити оригінал там. Їх офіційний сайт пропонує різні акції і знижки, а також вигідні пропозиції. Але не всіх влаштовують умови доставки.

Якщо оригінальне масло реалізують через заправки мережі Лукойл. Вони досить поширені і є практично у кожному порівняно великому місті. Там ведеться суворий контроль товару. На прилавках зустріти контрафакт практично неможливо. Хіба що недобросовісний директор АЗС вирішить на цьому заробити. Але ціна на АЗС на оригінальну мастило завищена.

У підсумку багато купують на ринках, у профільних автомагазинах. Гарантувати їх справжність ніяк не можна. Це завжди ризик.